hydratační péče,  sprchové gely a oleje

FROSTED BERRY CAKE COLECTION

Miluji, když si mohu tu kouzelnou vánoční atmosféru užívat ještě několik týdnů poté, co Vánoce skončí. A o to více si užívám veškeré dárky, které jsem k vánocům dostala a díky kterým si zpříjemňuji dlouhé zimní večery. Ve článku s mými dárkami pod stromečkem jste mohli vidět tuto nádhernou sadu z Oriflame, která se jmenuje Frosted Berry Cake a má nádherné zimní obaly. Přímo k nakousnutí. Pokud je ještě neznáte, pojďte si přečíst tento článek s krátkými recenzemi na tyto tři voňavé produkty, které jsem si doslova zamilovala. A pokud je ještě nemáte, věřím, že po dočtení tohoto článku si je ihned budete chtít z katalogu objednat.

 

 

BUBBLE BATH (PĚNA DO KOUPELE)

Bohatá pěna do koupele s nádhernou ovocnou vůní. Složení neobsahuje žádná mýdla, navíc vyvážené pH čistí pokožku bez vysoušení a následného podráždění. Z počátku jsem se docela bála toho, že pěna nebude po smíchání s vodou vytvářet žádnou pěnu, jako to většina pěn z Oriflame má. Zkusila jsem si tedy napustit plnou vanu teplé vody s malým množstvím pěny do koupele a než jsem se stihla připravit k relaxační koupeli, zůstala jsem stát v šoku s otevřenou pusou. Tolik nádherné pěny ve vaně jsem opravdu nečekala. Čekala jsem, že se žádná pěna neobjeví, jako jsem to měla doposud s jinými pěnami od této značky.

 

Každopádně s výdrží je na tom o něco hůře. Bohatá pěna zhruba po deseti minutách začala upadat a při sprchování už se téměř žádná na vodě nenacházela. Znám sice lépe pěnivé pěny, například Radox, ale ani tato není špatná. I když za tu pořizovací cenu by mohla mít výdrž o něco delší, neboť jsem zvyklá být ve vaně daleko déle než pouhých deset minut.

 

HAND CREAM (KRÉM NA RUCE)

Revitalizační krém na ruce s neodolatelnou ovocnou vůní má za úkol uzamknout v pokožce  vláhu a zanechávat ruce  hebké, pružné a krásně provoněné. Zatím s krémy z Oriflame mám samé dobré zkušenosti. Nikdy se nejedná o krémy, které se nechtějí vsáknout za každou cenu do pokožky rukou a jsou poté extrémně přemaštěné. Protože taková mazátka na ruce přes den absolutně využiji.

 

 

Při práci potřebuji své ruce hydratovat, ale zároveň potřebuji, abych ihned po vstřebání mohla dále pracovat, případně sahat na nějaké věci, bez otisků mých prstů. Což tento krém naprosto splňuje a navíc kromě hydratace mi ruce krásně provoní. Na noc už mi ale tento krém nestačí. 

 

 

To mám ráda, když si namažu ruce něčím mastným, třeba Indulonou nebo klasickou modrou Niveou a jdu si lehnout. Během noci si pokožka chrochtá blahem a ráno se nebudím s pocitem, že mé ruce jsou suché jako sušenky.

 

 

SOAP BAR (TOALETNÍ MÝDLO)

Jemné mýdlo na ruce a tělo pro každodenní použití má neodolatelnou ovocnou vůní. My doma sice tato klasická mydélka na ruce nepoužíváme, neboť nám více vyhovují ty tekuté, které jsou hygieničtější a praktičtější co se týče používání. Ale vždy, když nějaké mydélko dostanu, dávám jej do šatní skříně, aby mi provonělo oblečení. A mám ho tam i několik let, než se nezačne rozpadávat. To pak buďto nechám v koupelně, aby se využilo nebo ho odvezu k rodičům a prarodičům, a nechám ho na umývání rukou pro ně či návštěvy. Má rodina totiž zásadně používá pouze tuhá mýdla, protože ta tekutá, jim příjdou příliš neekonomická.

 

Složení: SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, SUCROSE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, PALM KERNEL ACID, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 14700, CI 17200

 

 

Tyto produkty Vám mohu vřele doporučit. Nejen, že mají nádherný desing, ale jsou to také mými oblíbenými kousky do chladného počasí a hlavně v období Vánoc.

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *