krémy a tělová mléka

EXKLUZIVNÍ TĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ BIO WELLNESS

Plápolající plamínek ze zapálené svíčky, aroma lampy, příjemné teplo a šikovné ruce milovaného přítele či manžela nebo masáž od profesionála. Také milujete ten uvolněný pocit při masážích a snažíte se to užít do poslední minuty, vteřiny? Já ano. Miluji všechny voňavé masážní olejíčky, díky kterým je celá procedura ještě více příjemnější. A navíc, když neobsahují nic chemického, ale jsou stoprocentně přírodní. Dnes je řeč o přírodním exkluzivním tělovém a masážním olejíčků od Saloos. Otevřete lahvičku, zavřete oči a nadechněte se vůně čarodivých dálek minulosti a naplňte své smysly rajskými požitky. Aroma granátového jablka prostupovalo zahrady Edenu, cedrovou esenci hojně využívali již v antickém Řecku a blahodárné účinky vanilky velebili staří aztékové a toltékové.

Tělová masáž uvolňuje svaly, podporuje správné toky energií, ovlivňuje metabolismus a umožní dokonalou relaxaci těla. K samotné masáží potřebujete nejen schopného maséra, ale také masážní prostředek. Správná volba masážního prostředku totiž zásadně ovlivní účinek celé masáže. Dnes se podíváme na zoubek oleji Orient.

Výrobce v popisu výrobku slibuje hýčkání jiskřivými tóny vanilky, jasmínu a růže. Načerpání energie z orientální esence, spolu s bio jojobovým, mandlovým a meruňkovým olejem. Obnovit pokožku, zvýšit její pružnost a zdůraznit přirozený půvab. Ve skleněné skleničce je ukrytá sladce něžná vanilka, která léčí smutek a zahání strach. Dále extrakty jasmínu a růže. Které všem pohladí duši i tělo.

Olej má opravdu velmi zvláštní orientální vůni, ze které jde hodně cítit vanilka. Já sama vanilku nějak nemusím, ale v kombinaci s jasmínem a růži mi nějak extra nevadí. Každopádně ze začátku mi trošku parfemace vadila, ale můj nos si na ni po pár dnech zvykl a nyní mi při používání  nijak nevadí. Naopak, vždy po použití olejíčku se mohu přenést do jiného koutu země a na chvíli vypnout z dnešní reality. Olej používám na masáží zad a nohou po každovečerní směně v práci. Na masáž stačí použít malé množství oleje. Když ale na masáž není ani čas a chuť, sahám po olejíčku jako péči o tělo po koupeli nebo na suché ruce. Olej se ihned vsákne do pokožky a nezanechává ani příliš mastný film. Můžete se tedy klidně obléct do pyžama, aniž byste se museli bát o zamaštění svršků. A nebo sáhnout po knížce a číst si. Ještě se mi naštěstí nestalo, že bych si nějakou stránku zamastila.

Jediné co mi trošku vadí je dávkování samotného oleje. Při vylívaní si musíte dát pozor, abyste nevylili větší množství oleje než chcete. Má totiž klasický uzávěr, jako všechny sprchový gely od  Saloos. Pokud jste na ně ale zvyklé jako já, vadit vám to nebude. Pokud jste ještě žádný podobný produkt neměli, dejte si pozor na to, abyste si nadávkovali opravdu velmi malé množství a zbytečně moc nenaklonili lahvičku. Mohlo by se stát, že byste vylili skutečně velké množství olejíčku, který byste nevyužili.

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *