hydratační péče

SALOOS BIO REGENERAČNÍ OBLIČEJOVÝ LEVANDULOVÝ OLEJ

O tomto regeneračním levandulovém oleji od firmy Saloos je známo, že prospívá každému typu pleti, kde působí antisepticky a protizánětlivě, je velmi vhodný při léčbě akné. Zpomaluje proces stárnutí pleti, navrací ji zářivost a vitalitu. Udržuje pleť vláčnou, pružnou a zvyšuje její pevnost. Navíc zlepšuje její regenerační schopnosti a napomáhá zpomalit příznaky stárnutí pokožky. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a atopické. Navíc zklidňuje psychiku a pomáhá při nespavosti. Tohoto miláčka mám doma už několik týdnů a je každodenní součástí mé denní a večerní péče o pleť.

Olejíček jsem si poslední dobou velmi oblíbila. Až doposud jsem používala v péči o pleť pouze denní a noční krémy, ty jsem nyní nahradila olejem, který pleti nějakým způsobem prospívá. Pravdou je, že olej má daleko vyšší cenu než krém, ale zato má nižší spotřebu a mnohem výraznější účinky.

Každý večer si kapátkem kápnu na prsty několik kapek oleje, jemně je vetřu do čisté pokožky obličeje, krku a dekoltu. Téměř hned se vstřebá do pokožky, bez pocitu mastnoty. V dny, kdy chodím na zkoušky či nikam, kde chodím nalíčená ho ráno nepoužívám, protože nevím, zda by byl kamarád s make-upem, zatím jsem to tedy nezkoušela. Ale o víkendech si ho ráda na pleť dávám.

Pleť, respektive suchá místa na obličeji se mi velmi zlepšila, nepříjemná vyrážka i červené flíčky na obličeji se kterými jsem bojovala dlouhou dobu. Má to být skvělý pomocník při léčbě akné, ovšem mě se po něm spíše začaly usazovat póry a dělat černé tečky. Ale není to nějak extra hrozné, dělají se mi i po hutnějších denních krémech. Po zaschnutí oleje je pleť  zářivá, svěží a pružnější.

Složení: oleje lisované za studena: jojobový, brutnákový, stoprocentní esenciální olej levandule extra, vitamíny A, E, F, lecitin.

Pokud byste ho chtěli vyzkoušet nabízí se hned v několika variantách. Myslím, že si vybere každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *