Nezařazené

PURE SKIN 2IN1 FACE WASH & SCRUB

Někdy si říkám, že mě puberta postihla o něco později než správně měla. V době dospívání jsem o černých tečkách a pupínkách jen četla v magazínech pro dospívající dívky a ženy a nemusela jsem řešit, co budu dělat, až se mi v obličeji vyseje nějaká černá tečka nebo pupínek. V době, kdy jsem vysadila hormonální antikoncepci se mi semtam nějaký ten pupínek začal dělat a začala jsem mít i problémy s ucpanými póry v oblasti nosu, brady a čela. Klasicky jsem měla postiženou T-zónu. V té době jsem zrovna šla s nějakým znaménkem na kožní a při vyšetření jsem se dermatoložky zeptala, jak s černými tečkami zatočit. Samozřejmě jsem nechtěla na pár teček a pupínku brát nějakou chemii a zbytečně zatěžovat organismus. Proto jsem se začala zajímat o různé přírodní i nepřírodní kosmetické čistící produkty a během pár let vystřídala několik značek.

Některé byly přínosné a některé vůbec. Před pár měsíci jsem si zkusila objednat z katalogu Oriflame peeling a čistící gel na hloubkové čištění s přírodním výtažkem z granátové jablka a kyselinou salicylovou. Který má odstraňovat komedony, předcházet jejich tvorbě  a díky mikro částečkám čistit ucpané póry.

Světe div se, už tolik nemám černé tečky. Každopádně mazem ucpané póry zatím stále nějaké mám, ale daleko méně. Ale zbavila jsem se naštěstí – ťuk ťuk, nějakých větších bolestivých pupínků.

Peeling se má nanášet 1-2x týdne na vlhký obličej a poté opláchnout vodou. Po aplikaci mám krásně vypnutou, čistou a hebkou pleť. V oblasti T-zóny je suchá, proto vždy po čištění sahám po hydratačním oleji nebo krému.

S produktem jsem velmi spokojená, je k dostání za skvělou cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *