čistící péče,  hydratační péče

ESSENTIALS URBAN SKIN DETOX PRO MĚSTSKOU PLEŤ

Nechcete-li se odstěhovat někam do lesa, nemáte moc možností, jak před znečištěným životním prostředím uniknout. Já sama před dvěma lety z malebné vesničky plný přírody utekla do většího města. Naštěstí v blízkosti bydliště mám spoustu přírody, ale i tak svou pleť každý den vystavuji znečištěnému prostředí. A pro nás měšťany (ale také pro ty, kteří bydlí na vesnicích) vymyslela Nivea novinku pro péči o pleť, kterou je řada Essentials Urban skin detox, který obsahuje tři produkty – 1 minutovou masku, denní a noční krém.

1 MINUTOVÁ DETOXIKAČNÍ MASKA URBAN DETOX MASK

Při samotné péči o pleť je základním krokem z pleti odstranit veškerý make-up micelární vodou nebo jiným odličovačem a pleť celkově vyčistit pleťovou vodou nebo jiným tonikem, které máte doma. Poté je čas se vrhnout na 1 minutovou masku, která obsahuje bílý jíl a vytážky z magnolie. Maska během šedesáti vteřin účinně detoxikuje pleť a odstraňuje z ní nečistoty způsobené vnějšími vlivy. Navíc odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Výsledkem bude čistá, jemná a hebká pleť. Po této masce jsem měla tak krásně čistou pleť, jako malé dítko. Opravdu byla jemná, hladká a hlavně prozářená. Po aplikaci masky jsem jen na pleť nanesla denní krém, a začala s líčením.

ANTIOXIDAČNÍ NOČNÍ KRÉM URBAN SKIN DETOX 

Antioxidační noční krém Urban skin detox s antioxidanty, bio zeleným čajem a kyselinou hyaluronovou pomáhá každou noc detoxikovat pleť od negativních vnějších vlivů a zanechá ji viditelně vyhlazenou. K tomu poskytuje extra antioxidační péči a posiluje obranný systém pleti. Pomáhá regenerovat pleť v době, kdy si užíváme ničím nerušený spánek. Má lehké složení, které pleti dodává intenzivní 48 hodinovou hydrataci. Navíc má krásnou, lehkou a zároveň svěží vůni.

 

Nanáší se každý večer na odlíčenou a čistou pleť, krk a dekolt. Téměř ihned se vsákne do pleti. Krém nemá mastné složení a ani nelepí. Plusem dávám i to, že na pleti neštípe (v zimních chladných dnech mám velmi citlivou pokožku a většina hutnějších krémů mě štípe). 

ANTIOXIDAČNÍ DENNÍ KRÉM URBAN SKIN DEFENCE 

Denní krém s antioxidanty, bio zeleným čajem a kyselinou hyaluronovou poskytuje extra antioxidační péči a posiluje obranný systém pleti po celý den. Pomáhá pleť chránit před vnějšími vlivy, znečištěním a slunečním zářením díky OF 20. Což se hodí například na teplé jarní dny nebo v letních měsících.

Osvěžující lehké složení dodá pleti intenzivní 48 hodinovou hydrataci. Stejně jako noční krém, tak i tento má svěží vůni. Ta se hodí jak do teplých, tak i chladných dnů.

Jako bonus jsem dostala i tuto krásnou nákupní tašku, která se v žádné kabelce neztratí. Věřím, že se určitě dá někde sehnat. Hodí se spíše na menší, nebo lehké nákupy pečiva nebo třeba dekorativní kosmetiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *