tipy pro čistou domácnost

HYDRATUJÍCÍ A VOŇAVÉ RUKAVICE NA ÚKLID

Dříve jsem žádné rukavice na úklid nepoužívala. Nějak mi to většinou při práci překáželo. Nedávno jsem si všimla, že mé ruce po práci jsou extrémně citlivé a přesušené a brání mi to v každodenním životě. Po celý den nedělám nic jiného, než že se ruce hydratuji různými krémy a olejíčky, avšak ty většinou na rukou zanechávají mastný film a já se nemohu několik minut ničeho dotknout. Přišlo tedy na řadu pořídit si rukavice na úklid, ať už se jedná o mytí nádobí, nebo úklidu kuchyňské linky či dezinfekce koupelny a toalety.

Setkala jsem se s nespočet druhy rukavic, většinou jsem je ale přestala používat kvůli nepříjmného pocitu na rukou nebo gumovým zápachem. Která hospodyňka by chtěla být cítit gumou? Snad žádná! Vileda nabízí premiérové rukavice s osvěžující vůní heřmánků a hydratačním krémem, které zajistí výživu našich rukou při práci. Navíc každá rukavice obsahuje výstelku, která absorbuje vlhkost a udržuje tak naše ruce při práci v suchu. Ruce se v nich moc ani nepotí. Po sundání z rukou jsou hebké, voňavé a hlavně hydratované, ne však na moc dlouho. 

Po každém použití stačí rukavice opláchnout vodou, nechat uschnout a jsou připraveny k dalšímu použití. Dají se zakoupit na oficiálních stránkách e-shopu Vileda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *