spotřebiče

JEDNODUŠE, CHUTNĚ A ZDRAVĚ S MIX & GO JUICE

Milujete čerstvé ovocné či zeleninové šťávy, smoothie, úsporu času a prostor ve vaší kuchyni? Pak je tento článek právě pro vás. Dnes je řeč o skvělém produktu, který jsme si nedávno pořídili do naší malé kuchyně a už nějaký čas mi doma šetří energii a čas. Již z názvu jste mohli poznat, že se jedná o produkt firmy Russell Hobbs, který v kuchyni šetří prostor díky tomu, že je 2v1, respektive odšťavňovač a smoothie maker.

Mix & Go Juice si poradí s lesními plody, ovocem, zeleninou a dokonce i s ledem. Vypořádá se také s cihlou eidamu, kterou ve vteřině krásně rozmělní a sýr si můžete přidat například do rizota, jako jsem to minulý víkend udělala já, když jsem sýr nechtěla ručně strouhat.

Díky dvěma lahvím různých velikostí (400 ml a 600 ml) a dobře těsnícího víčka si můžete šťávu či výživné smoothie vzít kamkoliv s sebou, aniž byste se museli být, že se vám to v kabelce rozleje.


Jednoduše se používá i čistí, stačí, když při každém použití nasadíte vámi zvolenou hlavici a díky tlaku aktivujete start. Poté jen pod tekoucí vodou opláchnete jednotlivé díly, necháte uschnout a máte hotovo. Mix & Go Juice je připraven znovu k použití.

Lahodnou šťávu či smoothie si zvládne udělat každý muž i dítě, aniž by si ublížilo či znečistilo celou kuchyňskou linku.


Všechny plasty odšťavňovače jsou BPA free (bisphenol A), na které se dnes spoustu lidí velmi zaměřuje, včetně mě.


Já si díky tomuto přístroji v podstatě bez námahy a nepořádku v kuchyni nachystám každé ráno čerstvou pomerančovou šťávu nebo lahodné ovocné smoothie s přídavkem vody či mléka. V letních měsících si hodlám vyrobit domácí zmrzliny a to tak, že si rozmixuji směs s mlékem či jogurtem, naplním tvořítka na zmrzliny a dám na pár hodin do mrazáku.

Vlastnosti: 300 W

Včetně: 1×600 ml lahev, 1×400 ml lahev 2x víčko, 1x odšťavňovací nástavky

Odšťavňovač nástavec je dodáván se 2 kužely, sítkem a mechanismem proti odkapávání

Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou vhodné pro drcení ledu

Tlakem se aktivuje start pro mixování i odšťavňování

Malá lahev je vhodná pro odšťavnění ovoce přímo do lahve (vhodná na cestování)

Díly jsou vhodné do myčky nádobí

Plasty neobsahují BPA

Při mixování vzniká 22300 otáček/minutu

Doporučuji ihned po odšťavňování přístroj vypnout z energie, opláchnout vlažnou vodou a nechat usušit, aby zbytky z ovoce na sítku nezaschly. Ihned po uschnutí díly zpět nasadit a máte připraveno na další odšťavňování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *