čistící péče

MODROZELENÁ ANTISTRESOVÁ PLEŤOVÁ MASKA FREEMAN

Poslední dobou mé pleti ráda dopřávám různé peelingy a masky. Mám jich doma hned několik a moc ráda je střídám. Postupně vám je budu odkrývat a psát na jednotlivé produkty recenze. Dnes jsem si pro vás připravila pleťovou masku od známé značky Freeman, jedná se o antistresovou masku s minerály z Mrtvého moře.

Pleťová zklidňující maska má za úkol okamžitě absorbovat přebytečný maz, vyčistit a uvolnit ucpané póry a zanechat pleť hebkou, jemnou a zdravě vypadající. Je vhodná pro všechny typy pleti a pro jakýkoliv věk.

Nanáší se na suchou čistou pleť a dekolt v přimeřené vrstvě, nechá se zaschnout a poté se vlažnou vodou smývá. Doporučuji při smývání masky z obličeje používat nějakou navlhčenou mycí houbičku nebo ručník, půjde to snadněji dolů. Po sundání masky je pleť rozzářená, hladká a poměrně i čistá. Póry jsou na pohled čistší, ale černé tečky absolutně nevyčistí. Já tuto masku kombinuji s bílým jílem, a různými pleťovými peelingy, a výsledky jsou vidět, ovšem netroufám si říct, že je dělá pouze tato maska. Můj přítel ji jednou pomohl a extra rozdíl na pleti nezaznamenal. Ale miluji ji už jen kvůli její skvělé modrozelené barvě a nádherně svěží vůni.

Maska z Mrtvého moře obsahuje výtažky levandule a bergamotu, ty pomáhají zprostředkovat léčivou vůni, která spláchne stres – pro hladkou a zářivou pleť.

Základní složky masky: Minerály/ sůl z Mrtvého moře extrakt z mořských řas, kaolin, levandule, begamot.

Vůně: Bílý čaj & kdoule

Minerály/ sůl z Mrtvého moře – přírodní přídavné látky z moře, které jsou nezbytné pro udržení zdravé a krásné pleti. Pomáhají v pleti obnovit a vyvážit vlhkost.

Extrakt z mořských řas – je bohatý na polysacharidy a aminokyseliny. Pomáhá hydratovat a vyhladit strukturu pleti.

Kaolin – jíl, který pomáhá vytáhnout nečistoty a toxiny a zbavuje pleť nadbytečné mastnoty.

Levandule – má účinné hydratační, protizánětlivé, antiseptické a osvěžující vlastnosti, omezuje podráždění, je skvělá při ekzémech a dermatitidě.

Bergamot – v aromaterapii je prospěšný při léčbě úzkostí a depresí, poskytuje uvolnění od stresu a napětí. Má také antiseptické a antibiotické účinky, které se používají při onemocnění kůže, jako je např. ekzém a lupénka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *