krémy a tělová mléka

MANUFAKTURA KRÉM NA RUCE S MERUŇKOU

Miluji chuť letního ovoce. A o to více jeho přirozenou vůni. A když se řeknou meruňky, vzpomenu si, jak jsme je doma zavařovaly ve velkém a já ujídala vypeckované meruňky z obrovské mísy. Dům přitom krásně sladce voněl. A stejně jako ten dům mi teď voní i ruce. Už nějakou dobu mám v koupelně krém, který jsem měla přiložený u mého oblíbeného časopisu.

Jedná se o regenerační krém s cennými přírodními oleji, která má poskynout úlevu pokožce rukou, kterou každodenně namáháme častým kontaktem s vodou a nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Krém obsahuje zvláčňující a regenerační meruňkový olej, který je ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pokožku. Receptura krému je obohacem o bambucké máslo, které má mimořádně ochranné schopnosti, hydratační olej z makadamových oříšků, výživný hroznový olej, hojivý a zklidňující panthenol a glycerin.

Díky těmto ingrediencím má hluboce regenerovat a hydratovat pokožku, dodat ji intenzivní péči, pružnost a ochranu.

Já, jakožto člověk, který má neustále ruce s kontaktu s vodou docela často trpím na vysušené ruce. Přes den si ráda dopřeji nějaký lehký krém, který mi nepřekáží v práci. Na noc volím nějaké mastnější, které mým rukám poskytnou pořádnou dávku hydratace.

Tento krém tedy používám na denní použití, má velmi lehkou konzistenci, díky níž se rychle do pokožky vstřebává, nezanechává na pokožce pocit mastnoty a já mohu hned pracovat. Ovšem po pár desítkách minut při práci na notebooku zase cítím, že by ruce chtěly vyživit. Krém je vhodný pro ty z vás, které na suché ruce netrpí.

Krém si mě získal snad jen krásnou, přirozenou meruňkovou vůní, která na rukou vydrží poměrně dlouhou dobu.

One Comment

  • Bella-Kejtý

    Krémy na ruce moc nepoužívám, ale teď jsem si oblíbila od eosu, na který bude příští týden recenze. Krém mě zaujal, ale nekoupím si ho, protože vážně nejsem milovník krémů na ruce (vadí mi jak jsou potom mastné a při práci se šperkami to není dobrá kombinace). Navíc moc nemusím meruňky, ale pro milovníky krémů na ruce bude skvělé. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *