čistící péče

JAK OBSTÁLY ČÍNSKÉ SLUPOVACÍ PÁSKY PROTI ČERNÝM TEČKÁM

O černých slupovacích maskách jsem toho slyšela už poměrně hodně. Některé ženy na ně nedají dopustit a jiné zas tvrdí, že nejsou ničím výjimečné. A jelikož i já občas bojuji s černými tečkami, rozhodla jsem se, že je vyzkouším na vlastní kůži. Masky seženete na stránce poštovnézdarma.cz po dvaceti kusech zhruba za sto dvacet korun. V obsahu balení se nachází deset proužků na nos a deset proužků na bradu nebo čelo.

Nanášení je velmi jednoduché. Stačí si pečlivě odlíčit a smýt z pleti veškeré nečistoty. Oblasti, které chcete vyčistit, ať už je to nos, brada nebo čelo, napařte horkou vodou – do horké vody stačí na chvíli namočit ručník a ten poté přiložit obličeji. Suchýma rukama otevřeme balíček a aplikujeme proužek. Ten co nejvíce vyhlaďte, aby se celý jeho povrch dotýkal pokožky. Proužek ponecháme 10-15 minut působit. Jakmile jsou suché, můžete je sundat a to použitím pohybu z obou stran směrem ke středu proužku. Mě to sice takto jednoduše nešlo sloupnout, jak se píše v návodu k použití, ale přeci jen, jsem je po chvilce z pleti dostala. Pak už jen stačí pleť omýt vodou a osušit. Jen co jsem nepochopila je, jak se mají strhnout pásky až když jsou suché, když jsou takto už od samého rozbalení z balíčku. Ale co už. Teď už k samotnému výsledku.

Pokud vás zaujaly, musím vás ihned na začátku tohoto odstavce zklamat. Pásky akorát tak vytrhají přebytečné ochranné chloupky, které máte na obličeji. A vytáhnou maximálně jeden ucpaný pór z desítek dalších. Já před aplikací jsem ucpané póry téměř neměla a po třech aplikacích se mi jich udělalo tolik, co ne za celý dosavadní život. Přítelovi také nevyhovují, nevidí na obličeji žádnou změnu. Takže za mě určitě ne.

Jestli s nimi máte nějakou zkušenost, určitě mi napište do komentářů vaše zkušenosti s páskami. Ráda si je pročtu. A jestli máte nějaký tip na to, jak se zbavit černých teček, tak sem s nimi. Já to vidím ale nejspíše na svou kosmetičku, u které mám jistotu, že se jich skutečně zbavím.

To, co vidíte výše je oficiální fotografie k produktu ze stránky poštovnézdarma.cz, po sejmutí mého pásku na pásce absolutně nic nebylo, tedy až na nějaké chloupky. To samé i u přítele. Takže skutečně nevím, zda ta slečna na fotografii měla tucet černých teček, že vidíte tento výsledek nebo je to pouze marketing. U mě ani u přítele tohle absolutně nebylo ani zdaleka. Maximálně tak jedna bílá tečka, nic víc.. Však posuďte sami.

4 komentáře

  • Deni

   Já to od nich tak nějak i čekala. Nějak velkou důvěru ve mě nevyvolávaly. 🙂 Ale aspoň vím a vy také, že se neoplatí do nich vrážet peníze a dát je radši na nějakou jinou značku. Od Nivei znám pouze masky a s nimi jsem byla poměrně spokojená.

 • Bella-Kejtý

  Ahoj,
  tyhle pásky skutečně nejsou dobré. Ale ta slupavací maska opravdu něco málo dělá. Zkoušela jsem ji u přítelovo mamky, které si jí objednala z Geeku za pár korun a mě i přítelovi t ten bordel skutečně vytáhlo. Doma mám něco na ten způsob od Avonu a u tý musím nejdřív vyčistit oblicěj, ale taky to vcelku ten bordel tahá. Ale jako na fotkách jsme to v životě neměla.

  • Deni

   Tak je možné, že toho na pleti extra moc nemáme. Každopádně byli jsme na to dva a absolutně na pásce kromě chloupků nic nebylo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *