Nezařazené

KRÁSNÁ A HEBKÁ CHODIDLA DÍKY SCHOLL VELVET

  1. Toužíte mít hladká chodidla, bez nevzhledné ztvrdlé kůže, přesně takové, jako mají malé děti? Do vánoc jsem používala pouze manuální pemzy a škrabky na nohy a nikdy jsem nedocílila nějak extra dobrých výsledků. Proto když jsem si před Vánocemi říkala, co bych si vlastně přála pod stromeček, napadl mě elektrický pilník na nohy, po kterém jsem už několikrát v drogeriích pokukovala. A na Štědrý den jsem našla pod vánočním stromem tento růžový Velvet smooth Diamond crystals od Scholl. Tato značka vyrábí spoustu pilníků, myslím, že na trhu je už i ten, které lze používat ve sprše. Mě stačí ten, který se používá na čistou, suchou pokožku. A který splní mé požadavky – odstraní ztvrdlou kůži na patách a celkově mi zjemní kůži.

Strojek je na čtyři AA baterie. Za mě se nejvíce ocenily ty, které lze opakovaně nabíjet. Jsou ekologičtější vůči přírodě a nemusíte tak neustále kupovat nové a nové. Když se vám strojek vybije, dáte baterky na pár hodin nabíjet a můžete znovu a znovu pilovat. Já mám tento strojek s přítelem, tak nějak na půl. Myslím si, že bohatě stačí jeden strojek do domácnosti.

Stačí, když si každý z členů dokoupí vlastní brusnou hlavici a můžete si doma neomezeně dělat vlastní pedikúru. A nemusíte chodit ke kosmetičce, aby vám odstranila starou kůži ona v salóně. Strojek nemá ani velkou pořizovací cenu, seženete ho v každém větším hypermarketu nebo drogerii za pár stovek. Není nad lepší investici. School vám ušetří nejen peníze, ale také námahu a hlavě čas, kterého není nikdy moc. Hlavně v měsících, když si chceme užívat dlouhé dny plné slunce venku a ne v koupelně u pemzy a čekáním, až nám ve vaně změknou paty a budou se dát obrousit.

Mě bohatě stačí, když strojek použiji zhruba jednou týdně jako prevenci. Poté si je namažu vrstvou krému a jdu si lehnou. Ráno mám chodila hebká jako ze salónu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *