interiérové inspirace

INTERIÉROVÉ FOTOPLÁTNA A OBRAZY PIXERS

Také jste milovníky doplňků do interiérů a v obchodech jste schopni za ně utratit nemalé peníze? Ať už se jedná o dekorace v podobě svíček a svícnů, lamp, solných kamenů, fotoobrazů s Vašimi blízkými či fotoplátna, které si nejste schopni vybrat z velmi chudé nabídky kamenných obchodů. Vždy jsme si s  přítelem toužili pořídit do obývacího pokoje obrovský obraz New Yorku, obcházeli jsme spoustu obchodů, jako je Ikea, Sconto, Moebelix nebo Kika a vždy jsme odcházeli zklamaní z toho, jakou mají minimální nabídku námi požadovaného motivu a velikostí fotoplátna.

Firma PIXERS, která mi nabídla spolupráci s jejich e-shopem, kde nejen že prodávají, ale také vyrábějí Vámi zvolený motiv fototapet, fotopláten, nálepek, obrazů a plakátů. Tuto nabídku jsem společně s přítelem nemohla odmítnout. Nabízejí okolo 20ti miliónů motivů se zvířaty, architekturou, přírodou až po krajiny a abstraktní fotky a velkou škálů velikostí, ať už se jedná o klasický malý obrázek 30×30 cm až po dvou metrové obrazy. 

Mé hodnocení


E-shop: Webové stránky jsou přehledné, do vyhledávače si můžete vložit název toho, co hledáte a najde Vám to tisíce fotografií, které si můžete nechat vytisknout na Vámi požadovaný rozměr z jejich nabídky. Já využila rozměr 30×20 cm plátna, na které jsou kameny a 180×60 cm plátna, na kterém je most v New Yorku. Dále mě uchvátila funkce vložení Vaši fotky místa (pokoje) a ukázala Vám, jak bude obraz vypadat ve Vašem interiéru.

Dále si fotografii můžete upravit na Vámi požadovaný rozměr, druh toho, na čem si to chcete nechat zhotovit (plátno, nálepku, obraz) a dodat efekty.

Já objednávku dělala přes prohlížeč Mozzila a nechtělo mě to pustit k placení, proto Vám radím, objednávejte to buďto přes Chrome nebo Operu, tam to šlo bezproblémově.

              + Velmi pestrý výběr motivů a velikostí

              +Možnost vlastního motivu či fotografie

              + Dodání do 1 týdne společnosti DHL

             -/+ Platba kartou nebo PayPalem

               – Nedokončila se mi objednávka přes prohlížeč Mozzila


S e-shopem jsem byla spokojená. Myslím, že úplně každý si z nabídky vybere.

Produkty: Hledala jsem fotografie nočního černobílé New Yorkského Brooklyn bridge a nějakých relaxačních kamenů. Oba produkty jsem našla. Zvolila jsem si rozměry, které jsem chtěla a pokračovala v objednávce, kterou jsem dokončila pomocí PayPalu a počkala týden a plátna dorazila pečlivě zabalená do fólií a bublinkových obalů domů.

Plátna jsou vyrabená kvalitně, přišla bez jakékoliv ujmy roztržení či promáčknutí, tedy až na bílé plátno s kameny, to bylo trošku na jednom místě špinavé, ale pomocí vlhčeného ubrousku to šlo dolů. Plátna nepouštějí barvu, takže během manipulace se s nimi nezašpiníte.

Fotoplátna ještě budete mít možnost vidět v připravovaném článku s novými fotoplátny, jelikož jsem i letos měla tu čest spolupracovat s firmou. Plátna mám nyní objednána.


Konečně jsem našla plátna, která jsem marně roky hledala v kamenných obchodech. Pokud si chcete zmodernit Vaši místnost, e-shop Vám mohu vřele doporučit. Navíc tam každý den najdete nějakou slevu na objednávku. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *