Nezařazené

SALOOS HYDRATUJÍCÍ SPRCHOVÝ OLEJ MOJITO

Miluji čistou a voňavou pokožku svého těla. A kromě očisty těla během sprchování si zakládám také na to, aby sprchové krémy a oleje byly dostatečně hydratující. To vše splňuje můj poměrně nový přírůstek do koupelny, který jsem si vybrala od české přírodní kosmetiky Saloos. Sprchový olej Mojito má intenzivně hydratovat pokožku a zanechat ji hebkou a vitalitu. Navíc jeho mátovo-citrusová vůně má povzbuzující účinky, zahnat únavu a dodat energii. Kromě toho smyje šetrně pokožku bez následného vysušování.

Teď v chladných dnech jsem ráda, že si vlezu do koupelny a rychle ze sebe ve sprše smyji po celodenním náročném dni veškerou únavu a jakékoliv nečistoty z pokožky. No a jelikož jsem poslední dobou docela flink na mazání se po sprše, ráda sahám po sprchovém oleji s parfemací Mojito. To mi v této ošklivé zimě připomíná mé oblíbené teplé letní měsíce.

Sprchový olej Saloos Mojito intenzivně hydratuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou a provoněnou. Mátovo-citrusová vůně navíc má povzbuzující účinky, zahání únavu a dodává tělu ztracenou energii. Sprchový olej díky smíchání s vodou vytváří jemně mléčnou emulzi, která smyje z pokožky nečistoty. Nemusíte mít obavy z toho, že byste ze sprchy vylezli jako sušenky. Po osprchování se máte krásně voňavou a hydratovanou pokožku. Proto olejíčky hrozně ráda používám, když se mi totiž nechce sáhnout po hydratačních tělových mlékách, mám jistotu, že má pokožka bude hydratovaná i bez nich.

Sprchový olej si oslova zamilujete. Jen co by mohlo zarazit ty z vás, kteří se Saloosem nemáte žádné zkušenost, je nepraktický způsob dávkování. Obaly má jednoduchý šroubovací uzávěr, ale nedisponuje žádným chytře řešeným dávkovačem. Zkrátka musíte být při manipulaci opatrní, abyste nevylili z obalu více obsahu než by bylo potřeba. Ale nebojte, dá se na to zvyknout. Mě už to ani nepříjde. Vřele doporučuji!

 

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *