pro oči

OČNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM NORTH FOR MEN ADVANCED

Máte doma muže, který má rád kosmetiku a rád o sebe pečuje? Mám ráda, kdy muž voní po parfému a ne od potu z práce. A také, když náš protějšek nás reprezentuje svým vzhledem. Tento oční krém proti vráskám ocení muži, které mají často unavené oči či tmavé kruhy pod očima, případně pokud se jim začínají dělat jemné vrásky v okolí očí. Je proto vhodným dárkem ke svátku, narozeninám, vánocům nebo jentak pro radost.

Oční krém lze použít jak na denní, tak i noční použití na omytou čistou pleť. Nanesete velmi malé množství krému a jemně rozetřete. Jedná se o zvláčňující oční krém s lehkým, nemastným složením, který se ihned vstřebává. Složení s technologiemi Arctic Pro Defence a Bio-Active, vitaminem E a kofeinem pomáhá ulevit unaveným očím, redukovat jemné linky a tmavé kruhy*. Oftalmologicky a dermatologicky testováno. 

Je oftalmologický a dermatologicky testován. Můj muž ho používá i když trpí na atopický ekzém a ne všechny oční produkty mu vyhovují. Zbavil ho suchých míst i velmi jemných linek okolo očí, i když je fakt, že můj přítel na vrásky ještě netrpí.

Seženete ho v katalogu Oriflame za mnohdy velmi přijatelnou cenu, kdy ve slevě ho lze pořídit za 119,- Kč, což si myslím, že je velmi přijatelná částka.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *