MÓDA

ZÁKLADY ŠATNÍKU

Také občas stojíš před šatníkem a fňukáš, že nemáš co na sebe? přitom tvůj šatník překypuje ve švech? Nejsi v tom sama. Po dlouhé době jsem se rozhodla, že obměním svůj šatník, protřídím věci, které jsem už nějakou dlouhou dobu nenosila, pošlu je o dům dál a nakoupím si basic kousky, které se budou hodit zkrátka ke všemu. Není totiž nic horšího, když jdete na nějakou schůzku, či oslavu a zjistíte, že si nemáte co obléci, nebo jste v tom tam byli naposledy.

Shrnula jsem tedy několik věcí, které by měla mít v šatní skříni každá z nás. Jsou to kousky, které se dají jednoduše kombinovat s pestrobarevnými kousky oblečení a stále budete vypadat skvěle! 

Basic kouskem je stoprocentně elastické bílé a černé tričko s krátkým rukávem, hodí se k jakémukoliv pohodlnému outfitu. Dále bílá košile s dlouhým rukávemněkolik párů bot – já volím buďto černé, či bílé tenisky, případně boty s nízkým podpatkem v tělové barvě.

Černé kalhoty nebo sukně, klasika, kterou nic nezkazíte. Hodí se jak do školy, nákup, do kavárny nebo na obchodní schůzku či pohovor.

Malé černé, ty tady nemusím ani zmiňovat. V čem jiném jít například na rodinou oslavu, přijímací pohovor nebo na maturitní či zápočtovou zkoušku.

Kabátek, sáčko buďto v černé nebo opět tělové barvě.

Černá větší kabelka a psaníčko, do společnosti. Černá je zkrátka barva, která doplňuje jakýkoliv kousek oblečení a hodí se úplně ke všemu. I k barevnému outfitu! 

A pokud rády nosíte hodinky, tak například tyto jsou skvělým doplňkem každodenního života. Budete mít tak přehled o čase, i když nebudete mít u sebe mobilní telefon.

 Co je tvým základním kouskem, bez kterého se neobejdeš?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *