Nezařazené

SADA PATNÁCTI KOSMETICKÝCH ŠTĚTCŮ Z POŠTOVNÉ ZDARMA

Důležitým pomocníkem při líčení nejsou pouze dekorativní kosmetické produkty, ale hlavně štětce na líčení nebo houbičky. Houbičkám do dnes říkám ne a pokud na make-up zrovna nepoužívám klasicky pouze prsty, kterými se mi make-up dobře nanáší, sahám po kosmetických štětcích. Mám zkušenost s různými levnými, ale i drahými kousky. Některé byly velmi dobré, některé se po jednom mytí rozpadávaly. Nicméně hodiny jim nedávno odtikaly a mě nezbylo nic jiného, než se podívat po nějakých nových.

Samou chválu jsem slyšela na kosmetické štětce z různých e-shopů, které jsou poměrně kvalitní a hlavně za super cenu, proto, když jsem si mohla objednat nějaký produkt z poštovné zdarma, padla mi do oka sada patnácti štětců na make-up a oční stíny. A nebyla bych to já, abych to nevyzkoušela.

Před pár dny mi do schránky přišel malý balíček se štětečkami, které byly velmi dobře zabaleny. Nejen, že všechny byly zabaleny v plastovém sáčku, byly také jednotlivě zabaleny v samostatné folii. Za což velmi chválím.  Po vybalení ze sáčků mě zaujal samotný vzhled štětců. Má středně dlouhou plastovou rukojeť (13-15cm), která pevně drží syntetické štětiny. Ty jsou na pleti příjemné. Na stránkách prodejce si můžete vybrat ze 17 barevných variant.

Sada obsahuje patnáct černých, lesklých štětců, určených na makeup, korektor, oční stíny, konturování a linky. Je tam spoustu štětců na oční stíny. Tak jsem ráda za to, že štětce nemusím prát ihned po jednom líčení, ale na druhý den mohu použít ihned nový. Na omak jsou velmi příjemné. Což dokazuje i můj kocourek Timmík, který si k nim lehl a „mazlil“ se s nimi. Nicméně i na pleti jsou hrozně příjemné a líčení je s nimi jedna radost. Hlavně z nich nepadají štětinky.

Plánuji se štětečky ještě jeden článek, ve kterém se po nějaké době dozvíte, jak jsou na tom štětiny po několika pracích fázích. Já sama štětce myji poměrně často, protože nemám ráda špinavé štětce od stínů a makeupu, ve kterých se drží spoustu bakterií.

Takže takové menší shrnutí bude za pár měsíců, až se s nimi pořádně sžiji a až je několikrát očistím vodou a mycím prostředkem. Nicméně podobný štětec také z čínského obchodu jsem dostala zhruba před 4 lety od kamarádky a začaly z něj vypadávat štětinky až po dvou letech používání. Tak snad to bude podobně i u tohoto.

5 komentářů

 • V3ronika♥

  Bohužel, žádnou zatím nemám ale také mám na ně zálusk. jinak z poštovnézdarma neobjednávám a nikdy nebudu, nechci podporovat lidi, kteří si naobjednávají věci z aliexpressu a dají si tam sto procent přirážku

  • Deni

   Každého názor, neberu ti jej. Vím, že to takto je. Já spolupráci přijala z toho důvodu, že jsme byla zvědavá, jak kvalitní jsou výrobky z ciziny. 🙂

 • L.

  Tý joo tolik štětců:) já si momentálně kupovala nový na make up, protože ten starý byl šílený :D. Ale chtěla bych svojí rodinku štětců rozšířit, ale zatím ty svoje nejdůležitější mám :))

  shardofdreams.blogspot.cz

  • Deni

   Já nedávno také rozšířila rodinku štětců o štětec na oční stíny a make-up, ale chtěla jsem ji rozšířit ještě více. Ještě mám zálusk a nějaký na pudr. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *