Nezařazené

KNIHA PRO ZAMILOVANÉ OUR LOVE CHALLENGES

Máš přítele či přítelkyni a rádi byste chvíle strávené spolu zpestřili netradičními výzvami? Díky nové knize, která si nese název Our Love Challenges naleznete podněty až ke 180 aktivitám, které vás pobaví, protáhnou, dojmou, donutí zamyslet se, upevní váš vztah a díky kterém postupně vytvoříte jedinečný záznamník svých společných nejkrásnějších momentů.

Společně se mnou a knihou se v následujících zhruba 5 příspěvcích u mně na blohu vydáme hledat naše ukryté poklady, zavzpomínáme na den, kdy jsme se poznali, uspořádáme piknik, vytvoříme letní playlist, proběhneme v dešt, vytvoříme tu nejextravagantnější pizzu nebo vyvenčíme plyšáka na louce. Tohle a mnohem více vám budu postupně v příspěvcím odkrývat, a vy můžete být u toho a společně s vaši drahou polovičkou plnit tuto challenge také. 

Kniha Our Love Challenges je rozdělena do osmi tématických sekcí, které obsahují několik výzev. Některé jsou extra lehké, a zaberou vám pár minut, ale najdou se tam i nějaké oříšky, nad kterými se budete muset zamýšlet. Je formátu A4 a má 200 stran.

Vyplněné úkoly můžete buďto do knihy nalepit, případně nakreslit. Já sice kreslit umím, ale rozhodla jsem se, že některé úkoly udělám formou fotografií a text napíšu do wordu, vytisknu a poté do knihy vlepím.

Nikdo přeci ve vztahu nemá rád stereotyp a nudu, a proto pokud rádi experimentujete v životě a sexuálních aktivitách, objednejte si tuto brožuru plnou zábavy ještě dnes na stránkách Our Love challenges.

 

Máte rádi dobrodružství? Zaujala vás a vaši polovičku tato výzva?

8 komentářů

  • Deni

   Můj přítel šel pouze do těch normálnějších výzev, jako bylo vystřihnout své jméno z časopisů a nalepit. A tím to asi i skončilo. Ty ostatní jsem organizovala já, je pravda, že kniha už minimálně rok je odložená na až .. 😀 Ale některé výzvy tam opravdu pro náš věk už nejsou.

 • Laura

  Je to určitě zajímavý nápad, ale asi to není nic pro mě…Ne, že by mě nebavilo se překonávat nebo experimentovat, ale asi by se mi do toho úplně nechtělo, kdyby mi to někdo takhle ,,diktoval“ 😀
  Praguetales

  • Deni

   To máš pravdu, ale když člověk někdy fakt nevěděl, kam vyrazit, byla to dobrá inspirace. 😀 Ale pro puberťáky extroverty se to hodí naprosto.

 • Pufflie

  Tuhle knihu jsem viděla v Německu. Měli tam i další různé se stejným smyslem – například pro matku s dcerou, pro nejlepší kamarádky apod. Bylo toho opravdu spoustu. Netušila jsem, že už je i u nás 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *