Nezařazené

KNIHA BEST FRIENDS FOREVER S VÍCE NEŽ 140 VÝZVAMI

Když mi bylo jedenáct let, zakládala jsem si se svou nejlepší kamarádkou náš tajný deník, kam jsme si zapisovaly naše příhody, které se nám staly, zážitky z měst, které jsme spolu navštívily nebo také lepily fotografie našich mužských idolů, kteří byli našimi potencionálními kluky. Zkrátka jsme si vedly společný deník, který měl svůj zámek a mohly jsme do něj nahlížet pouze my. Při nákupu této knihy jsme vybíraly z nespočet krásných druhů zápisníčků a do dnes si vzpomínám, jak bylo hrozně těžké vybrat ten pravý. Jeden měl krásný obal, ale byl čtverečkovaný, delší pro změnu byl moc malý nebo velký a linkovaný. Dnes ale na trhu je v prodeji skvělá kniha, která je určen pro nás a naše kamarády. Už teď si říkám, co bych za ni tenkrát dala. A vzhledem k tomu, že nyní se se svými kamarády kvůli přestěhování už moc nevídám, tuto knihu někomu buďto daruji nebo ji nechám do budoucna svým dětem, jako takový deníček.

Kniha Best Friends forever nabízí mnoho neopakovatelných zážitků a společného pobavení s vašimi přáteli. Nabídne vám několik nápadů, díky kterým si společně zpestříte společné chvíle díky více než 140 netradičními výzvami a aktivitami, které vás pobaví, protáhnou, dojmou a donutí se zamyslet. Díky nim si postupně vytvoříte jedinečný záznamník svých nejlepších a nejvtipnějších momentů s vaší nejlepší kamarádkou nebo i kamarádem, pokud by tedy do toho s vámi šel.

Díky Best Friends Forever si vytvoříte seznam věcí, které chcete v životě podniknout, navzájem si nakreslíte a vyrobíte náramky přátelství, zkouknete své oblíbené seriály nebo se podělíte o své nejtrapnější momenty ve vašem životě. Zkrátka nudit se nebudete.

Kniha je rozdělena na devět tématických sekcí. Začíná klasicky tím, že si vypíšete vaše údaje, nakreslíte své portréty či jiné podoby, různé zvídavé dotazníčky, spoustu kreativních stránek sloužící ke kreslení, lepení a psaní a v neposlední řadě také k různým aktivitám. Pokud znáte knihu Our love challenges, tato kniha je na podobném principu s hodně podobnými úkoly.

Darujte své kamarádce/kamarádovi nebo své sestře tuto skvělou knihu plnou zábavy jako nápaditý dárek na vaše výročí přátelství, narozeniny, svátek či jentak pro radost. Kupte si ji i sami pro sebe a zaznamenávejte si své zážitky, které vám nikdy nikdo nevezme. Budete tak mít navždy společnou památku.

Při vyplňování používejte vaše oblíbené barevní propisky, zvýrazňovače, vystřižené písmenka z časopisů nebo doporučuji si jednotlivé úkoly vypsat do wordu, vytisknout a poté vlepit do knížky. Pokud byste měli zájem o knihu, lze si ji objednat na tomto odkaze za 449 korun.

 

 

 

 

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *