Nezařazené

BIO MOJITOVÝ TĚLOVÝ PEELING OD SALOOS

Nebude to dlouho, co jsem přišla na chuť používat peelingové přípravky. Nejprve jsem sáhla po pleťových, které jsem používala zhruba jednou týdně a nemohla jsem si je vynachválit. Po pár týdnech používání jsem se začala rozhlížet po tělových. Proto když jsem měla možnost vybrat si od Saloos nějaké produkty, mé první kroky vedly právě k peelingům.

Na výběr mají celkem čtyři verze – čokoládulevanduli a tea tree oilrůži a Mojito. Nemusela jsem se tedy dlouho rozmýšlet, jelikož mi čokoláda a růže v kosmetice vadí, padla volba na mé oblíbené letní Mojito.

Samotný peeling se nachází v plastovém šroubovacím kelímku o objemu 140 ml. Které je opatřeno ochrannou fólii, aby se při převozu zboží nevylelo. Peeling má ve složení oleje v kombinaci s limetkou a mátou. Samotné částečky jsou na bázi hrubé, mořské soli. Proto vám radím, dávejte si pozor, abyste si produkt nezanesli do nějakého malého poranění, jinak to bude docela štípat. 

Vyhlazující směs přírodních esenciálních olejů, které voní po mátě a šťavnaté limetě, krystalků ryzí mořské soli a rostlinných bio olejů příspívá  ke zvláčnění pokožky celého těla. Zrnka soli jsou sice hrubá, ale zato jemně pokožku obrušují a zbavují kůži neživých buněk a zvyšují tak její pevnost a pružnost (vhodné před opalováním pokožky).

Parfemace je výrazná, voní po sklence mojita ve spojení s limetou. Velmi se hodí do teplých dnů, kdy Vás osvěží, dodá energie, vitalitu a mladost.

Před použitím je potřeba obsah promíchat,  sůl se totiž usazuje dole a nahoře zůstavá olej, kelímek tedy skladujte ve vodorovné poloze, jelikož uzávěr netěsní na 100% a hrozí, že se Vám vyleje. Peeling je opravdu hrubý, na obličej bych ho nedoporučovala používat. Pokožku krásně vydrhne, vyživí a zvláční. Po použití na těle nějakou dobu olej stále cítíte, jelikož na ní vytvoří mastný film, který se pomalu vstřebává. Žádná další péče o tělo není nutná a můžete si užívat hydratovanou a vyživenou pokožku. Ihned po sprše se můžete bez obav obléknout. Na oblečení nezanechává žádné mastné stopy. Pokožka si po použití tohoto přípravku chrochtá blahem.


Peeling se doporučuje používat 1-2x týdně. Já ho používám většinou jednou až dvakrát do týdne. Produkty se dají zakoupit v prodejnách drogerie Dm nebo na internetových stránkách, kde se kosmetika Saloos prodává. Stačí do googlu zadat název a vyjedou vám e-shopy. Jen bych vytkla Saloosu trochu balení. Jelikož se jedná o tělový peeling, uvítala bych větší balení.

Složení: Mořská sůl, esenciální oleje limety a máty, rostlinné bio oleje lisované za studena.

 Znáte značku Saloos? Používáte tělové či pleťové peelingy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *