krémy a tělová mléka,  recenze kosmetiky

HORKÁ NOVINKA O KAŽDODENNÍ PÉČI NAŠI POKOŽKY S NIVEOU

Chcete o svou pokožku pečovat jinak než jste zvyklá? A nebaví vás mazat se tělovými krémy? Nivea novinky Vás jistě nenechají chladnými. Na trh přišly totiž tělové pěny, které se daleko jednodušeji roztírají než klasické tělové krémy či másla. A navíc je to s nimi zábavnější a voňavější. Já do dnes s žádnou tělovou pěnou neměla žádnou zkušenost, ale po této zkušenosti se značkou Nivea a jejími novinkami si je určitě koupím, tedy pokud je ještě někdy stihnu, jelikož jsou to limitované edice. Není totiž nic lepšího, než se po sprše natřít pěnou, než sahat po těžkých máslech nebo olejíčkách. Firma mi zaslala dvě tělové pěny k vyzkoušení a nebyla bych to já, která by je ihned neběžela vyzkoušet.

HÝČKAJÍCÍ TĚLOVÁ PĚNA S DIVOU MALINU A S VŮNI BÍLÉHO ČAJE

Tělová pěna se velmi snadno roztírá, respektive přímo roztaje na pokožce a okamžitě se do ní vstřebá, aniž by po sobě zanechala mastný film. Můžete se tedy ihned po rozetření ihned obléknout a nemusíte mít obavy o své oblečení. Nezanechá na něm mastné skvrny, jako to dělají některé tělové krémy. Péče o pokožku je s touto pěnou o hodně zábavnější a rychlejší než s klasickými krémy. Pokožku hloubkově hydratuje a zanechává ji hebkou po celých 48 hodin. Nejen že ji zanechá hebkou, ale také voňavou po divokých malinách a bílého čaje.

Tělová pěna si Vás zkrátka bude hýčkat následující dva dny nebo do doby, než se půjdete znovu vysprchovat. Hodí se pro všechny, kteří jsou línější povahy a kterým se po sprše nechce mazat pokožka. A také pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.

 

Jako velké plus beru i to, že po aplikaci na pokožce pěna absolutně nelepí a není ani příliš mastná. Znát je pouze velmi dobrá hydratace. Ihned po nanesení je vidět mastný film, který po chvilce vyprchá. Pokožka je vláčná a voňavá. Na celé tělo mi postačí dvě dlaně, o velikosti vlašského ořechu.

  • Jemná a extra krémová pěna se snadno roztírá.
  • Díky nemastnému a nelepivému složení nezanechává mastný film.
  • Pokožka zůstává hebká po dobu 48 hodin a hloubkově hydratovaná.
  • Pro fantastický pocit na pokožce a zcela nový zážitek z péče o naši pokožku.

 

OSVĚŽUJÍCÍ TĚLOVÁ PĚNA S OKURKOU A S VŮNÍ ČAJE MATCHA

Stejně jako tělová pěna s divokou malinou a bílým čajem, tak i tato pěna s okurkou a s vůní čaje Matcha je naprosto skvělým přípravkem, který zkrátka musíte vyzkoušet. Voní po okurce a čaji Matcha. Okamžitě se vstřebá do pokožky, a postará se o hloubkovou hydrataci. Doporučuji na horké letní dny, kdy se nebudete chtít mazat tělovými krémy a oleji. Stačí se vysprchovat, rozetřít pěnu, obléci své oblíbené šaty a vyrazit do přírody nebo ven. Tato pěna vám dodá dávku osvěžení a poskytne vám hydrataci na pěkně dlouhou dobu. Je opravdu velmi lehká. Ideální na horké dny.

  • Voní po okurce a čaji Matcha.
  • Složení s okurkou se postará o maximální osvěžení.
  • Můžete se ihned po rozetření obléci a vyrazit třeba na nákupy
  • Pěna téměř ihned po rozetření roztaje na pokožce a okamžitě se vstřebá, bez mastnoty.
  • Pokožka je svěží a do hloubky hydratovaná až na dobu 48 hodin (do osprchování se).

Ačkoliv se to nezdá, pěny je v balení opravdu hodně a vydrží vám na několik týdnů. Já si už bez ní život neumím představit. Baví mě to daleko více, než s obyčejnými krémy. Ideální pomocník do letních teplých dnů.

Pokud máte o produkty zájem, s koupi neotálejte, jedná se o limitovanou edici.

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *