sprchové gely a oleje

SALOOS TĚLOVÝ BIO PEELING RŮŽE

Také se vždy před prvními slunečními paprsky snažíte z pokožky zbavit odumřelé buňky pomocí tělových peeelingů? Já ano. A každoročně mi s tím pomáhají bio tělové peelingy od Saloos. Už jsem zkoušela jejich verzi Mojita, tea tree a dnes jsem si vybrala růži. Věřím, že nebude trvat dlouho a vyzkouším i jejich poslední verzi, a to čokoládovou. Já sice v kosmetice vůni čokolády a růže moc v oblibě nemám, ale řekla jsem si, že to vyzkouším a uvidím. Máte to také tak nebo vám nevadí?

Myslím, že stačí, když ve zkratce napíšu, že se peeling nachází v plastovém šroubovacím kelímku o objemu 140 ml, což není moc. My když ho doma používáme ve dvou a pravidelně, vydrží nám zhruba měsíc a půl. Někdy ani to ne, záleží, jak často jej používáme. Balení je opatřeno ochrannou fólii, aby se během přepravy nevylilo. Částečky peelingy jsou na bázi hrubé mořské soli, proto je to výborné pro jedince trpící lupenkou a oleje. Z vlastní zkušenosti vám radím, abyste si peeling nezanesli do nějakého malého poranění. Pokud tedy nechcete proklínat na celou koupelnu to, že to neskutečně štípe.

Já olej používám na celé tělo, tedy kromě zad, dekoltu a obličeje. Na obličej si ho nedávám, z důvodu hrubosti zrn mořské soli. Výborně se ale hodí na lokty a paty, neboť zjemní drsnou pokožku. Na paty je to opravdu zázrak. Mám je po použití hladké jako dítě. Kéž by to tak bylo vždy. Kromě toho také zjemňuje pokožku, hydratuje, prokrvuje a pomáhá tak v boji proti celulitidě. Já už bohužel na hýždím celulitidu trošku mám. Tak nevím, zda pomáhá či nikoliv. Ale jako prevence třeba pomůže.

Před použitím je třeba obsah kelímku řádně promíchat, já si vystačím s prsty. Smíchám olej s mořskou solí a nanáším na vlhkou pokožku. Jemně vmasíruji do pokožky a spláchnu proudem teplé vody. Pokožka je velmi vláčná, hebká a vyživená na dalších několik hodin poté. Ještě než jdu spát cítím na těle parfemaci růže. Každopádně peeling nedoporučuji těm, kterým vadí parfemace růže. Je opravdu výrazná a nemusí sednout všem. Já peeling používám jednou týdně, myslím si, že mé pokožce to stačí.

 

Jinak jsem si nevšimla žádných mínusů. Maximálně jen to, že by produktu mohlo být více. Protože opravdu rychle ubývá. Navíc pokud je vás v rodině více a hodlají jej používat všichni, bude pryč mrknutím oka. My jsme na něj dva, používáme ho zhruba jednou týdně a vydrží nám asi měsíc. Někdy i déle. Seženete ho například v drogerii Dm.

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *