krásné a zdravé vlasy,  speciální péče

KVĚTINOVÁ PLEŤOVÁ VODA ROSALINA*

Považuji se za milovníka čisté pokožky a pleti vůbec. A velmi dbám na to, chodit večer spát s dokonale odlíčeným a očištěným obličejem. Jak jste mohli již v mé rutině vidět, produkty velmi ráda střídám a používám zrovna to, co mé pleti vyhovuje a jaké je roční období. Nyní v letních měsících se snažím o to, aby pleť nebyla zatěžována něčím příliš mastným a hutným a aby mohla v horkých dnech dýchat. Nedávno do mé koupelny přibyla pleťová voda Rosalina od české přírodní kosmetiky Saloos. Rosalina je ze vzácného australského čajovníku. Je určena pro mladou, mastnou, problematickou a aknózní pleť. Což je to pravé ořechové pro mě. Mám pleť smíšenou, kdy v T-zóně a na bradě se mi mastí. Mimo jiné má také mimořádné zklidňující, čistící a regenerační účinky. Pleťová voda působí antibakteriálně, antisepticky a antimykoticky.

Co určitě ocení je to, že není pouze na pleť, ale také na osvěžení pokožky během cestování, při rozčesávání vlasů nebo po holení pokožky či depilování. Zkrátka univerzální pomocník, který si zaslouží místo v každé koupelně. Využijí ji nejen ženy, ale také muži. Já vodu používám jak na přestříkání odlíčeného obličeje, osvěžení těla, tak i na vlasy nebo při výrobě domácí jílové masky. Navíc má velmi jemnou vůni po růžích. Ačkoliv moc růže v oblibě nemám, v tomto produktu mi absolutně nevadí. Navíc vůně čerstvých květů má uklidňovat mysl, uvolnit stres a napění a pomoci při depresích a smutku. Mě tedy na smutek moc nepomáhá, ale třeba někomu pomůže.

Aplikace Rosaliny je velmi snadná. Stačí aplikovat malé množství na vatový tamponek a jemně dočistit pleť. Nastříkání na obličej poslouží jako tonizace a osvěžení pleti a pokožky. Já ji také přidávám do jílové masky. Nádherně ji provoní a mám pocit, že jsem pro svou pleť udělala něco navíc.

Květinovou vodu seženete zhruba od 120 korun na e-shopech s přírodní kosmetiky nebo v lékárnách. Dá se koupit také balení s obsahem, který se jednoduše přelije do tohoto rozprašovače.

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *