Nezařazené

MOJE | ŘASENKA PRO VÝRAZNÉ PRODLOUŽENÍ A POSÍLENÍ OBJEMU ŘAS*

O kosmetické značce Moje slyšel téměř každý a kdo ne, tak se jedná o českou kosmetickou značku, která nabízí produkty – laky na nehty, balzámy na rty, řasenky, stíny apod. za velmi nízké ceny (podobně jako je to u Essence) a jejich sortiment se neustále rozšiřuje o nové kousky. Já měla možnost vyzkoušet některé z nich a dnes vám představím jednu z kousků, která je dobrá, když se potřebujete na pár minut zvýraznit.

Začnu balením, jejich desing obalu mě nijak neurazil, ani nenadchnul, Jednobarevný, pestrý obal, oživený jednoduchými kresbami květin – typické pro tuto značku. Recenze ovšem není o obalu, ale o obsahu. Při výběru řasenky se dívám pouze na to, aby byla černá a na to, jaký má kartáček. U této řasenky se mi líbí, že kartáček je perfektně zahuštěný.

Když jsem poprvé řasenku viděla, řekla jsem si, že se bude jednat o klasickou, levnou řasenku, která se po pár hodinách  začne drolit. Na obalu je napsáno, že řasenka má za úkol výrazně prodloužit a posílit objem řas. Řasenka po nanesení více než 3 vrstev řasy prodlouží a nějaký objem jim dodá, ovšem ne nic extra. Nevydrží celý den, zhruba po 4 hodinách se začne drolit a je třeba si dočišťovat okolí pod dolní linkou. To ale dělají všechny řasenky značky Moje, co vlastním.

Po shrnutí, za tu cenu si dokážu koupit i jinou značku, která se nebude rozmazávat v očním okolí. Za mě je to podprůměrná řasenka. A nekoupila bych si ji znovu.

 Znáte značku Moje? Máte od ní nějaký produkt nebo přemýšlíte nad koupí?

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *