speciální péče

BIO NOSNÍ BALZÁM K OŠETŘENÍ POKOŽKY PŘI RÝMĚ*

Rýma, nepříjemné virové onemocnění, které párkrát do roka jistě postihne každého z nás. Já mám bohužel smůlu a mám ji od mala téměř stále. V chladných měsících se mi ale při rýmě stává, že mám podrážděné okolí nosu, které je zarudlé, a při kontaktu s papírovým kapesníčkem nepříjemně štípe. Vždy jsem sahala po nějakém balzámu na rty nebo nějakém mastném krému, který mi občas pomohl. Nicméně z důvodu, že podrážděnou pokožku v okolí nosu mám docela často, rozhodla jsem se, že vyzkouším bio nosní balzám od české kosmetiky Saloos.

Nosní balzám je ideálním pomocníkem k pravidelnému ošetřování a regeneraci jemných nosních partií citlivé pokožky, které jsou vystaveny zvýšené zátěži při rýmě a nachlazení během roku. Složení balzámu se svěží parfemací omezují místní prokrvení a pomáhají snazší dýchaní nosem. Což v době rýmy je obvykle nemožné. Tedy alespoň u mně.

Na pokožce je balzám velmi jemný, lehce se roztírá a pokožku nijak nedráždí ani neštípe. Zanechává jemný ochranný film a zabraňuje další podráždění při smrkání. Hodí se pro všechny věkové kategorie při nepříjemném nachlazení a virovém onemocnění. Pokud máte ucpaný nos, balzám vám usnadní dýchání. Kelímek má šroubovací uzávěr a je v něm 19 ml, což vám vydrží na poměrně dlouhou dobu. Určitě se hodí do každé domácí lékárničky.

 

Co používáte na podrážděnou pokožku v okolí nosu vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *