módní inspirace

PLAVKOVÁ SEZÓNA ODSTARTOVALA

Začátek letních měsíců nám dává pořádně zabrat a nám nezbývá nic jiného než se z dlouhých rukávů a kalhot obléknout do plavek a naložit se někam do vody. V minulém článku jsem vám dala tip na opalovací olej a péči o pokožku po slunění. Dnes ale olejíčky ani mléka rozebírat nebudeme a společně se podíváme na  plavky. Pokud jste ještě nezačaly, stejně jako já, shánět nějaké vkusné plavky, které by lichotily vaší postavě, jste tady správně.

Věřím, že začátek léta je pro mnohé ženy a dívky velmi stresující. Všude v časopisech a na billboardech na nás vyskakují mladé, štíhlé holky v plavkách, které předvádí nové modely a všichni se po zimních měsících snaží zhubnout, aby se mohly v horkých dnech ukázat u vody a nemusely se stydět za své postavy. Já sice hubnout nepotřebuji, ale věřím, že ne každý si tuto větu říct nemůže. Nicméně, tak jak si kupujeme kosmetiku podle typu naší pleti, tak se musíme zaměřit i při výběru oblečení. Ne, že budeme držet hladovky a dřít na sobě 24/7.

Mám zkušenost nejen s jednodílnými plavky, ale také s velmi oblíbenými dvoudílnými. Ty, které jsou jednodílné mají velkou výhodu v tom, že se nemusíme stydět za nedokonalosti na svém břiše, zejména většího, nevzhlednějšího pupíku či bříška a nebo také strií, které nás mohou potkat například po porodu. Ale také jednu nevýhodu a to tu, že si neopálí břicho. Což já většinou ocením to, když jsem opálená rovnoměrně. Když jsem byla mladší, štvalo mě i to, že jsem měla bílá místa v oblasti prsou a v rozkroku a kdyby bylo na mě, opalovala bych se nahá, abych byla hnědá všude. Máte/měly jste to tak také?

Dnes je na trhu obrovské množství, nádherně pestrobarevných jednodílných plavek s různými sukénkami nebo jinými módními prvky. Já se letos koukám nejen po těch dvoudílných, ale také po jednodílných. Zapátrala jsem na internetové stránky Manzara, které nabízí opravdu krásné kousky. Však se podívejte sami. E-shop nabízí spoustu plavek a ne vždy je lehké si nějaké vybrat. Já jsem si jich pár oblíbila a chtěla jsem vám je ukázat. Do komentářů mi můžete napsat, které plavky byste si oblékly vy. A také to, zda už jste nějaké sehnaly či ještě jako já sháníte. Při výběru nezapomeňte na to, aby vám vyhovoval střih a hlavně, abyste se v nich cítili přirozeně a pohodlně.

 

Zalíbily se vám nějaké plavky? Už jste o e-shopu slyšely?

 

 

 

 

4 komentáře

  • Lucka

    Ty první jsou teda vážně úžasné, i když je tam i spousta dalších, vybrala bych si. 🙂 Eshop znám, ale ještě od nich nic nemám, tak třeba budu mít důvod objednat. I když já mám ráda, když si věci můžu nejdřív vyzkoušet… 🙂

    • Deni

      Luci, se zkoušením máš pravdu. Také jsem k tomu trošku skeptická. Ale věřím, že když by člověk netrefil velikost, není problém zboží vyměnit za jiné. Spoustu e-shopu tuto možnost nabízí. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *