tipy pro čistou domácnost

PROVONĚNÝ DOMOV PŘÍRODNÍM PRODUKTEM

Milujete čistý a hlavně voňavý domov, stejně jako já a má rodina? A máte doma několik voňavých difuzéru a aroma lamp, osvěžovačů vzduchu a dalších spoustu osvěžujících přípravků? Já tedy hodně lpím na čistotě a snažím se, aby to u nás doma krásně vonělo různými ovocnými nebo osvěžujícími vůněmi. Já do dnes neměla ani poněti o tom, že přírodní česká kosmetika Saloos má v nabídce velké množství aroma airsprejů,  které jsou antiseptické, dezinfekční a hlavně pomáhají zvlhčit vzduch uvnitř domu či bytu.

Věděli jste, že eukalyptové éterický olej je známý svými výraznými antiseptickými účinky? Já s eukalyptem vyrůstala a proto mě to vůbec nepřekvapilo. Pamatuji, že když jsem byla za mala nachlazená a trápila mě rýma, babička mi natírala okolo čela a nosu mentolovém krémem a na suchý kapesníček se kapaly kapičky eukalyptového oleje, který se poté položil na radiátor. Do pusy jsem si dala eukapyltový nebo mentolový bonbon Mě se pak daleko lépe dýchalo. Tento olej od Saloos je vhodný při problémech s dýchacími cestami, při nachlazení, virózách, migrénách, zkrátka na veškeré neduhy, které nás během roku trápí. Dále na osvěžení a zvlhčení vzduchu. Což mi doma v zimě určitě uvítáme, neboť jsme se letos docela potýkali se suchým vzduchem a měli jsme neustále zapnutý zvlhčovač.

Pokud milujete voňavý prostor u vás doma, stačí párkrát stříknout do každé místnosti a hned u vás bude dýchatelněji. Hlavně teď v horkých dnech. Dále se dá využít pro neutralizaci nepříjemných pachů doma, v kancelářích, čekárnách nebo i ordinacích. Není nad to, když všude kam vstoupíte, to příjemně voní. Především v horkých dnech, kdy se lidé potí a slovo antiperspirant jim asi nic neříká.

Saloos má v nabídce ještě dalších několik voňavých variant, například citron, antitabák nebo třeba levanduli.

 

9 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *