Nezařazené

HOJIVÝ ROLL-ON TEA TREE UNIVERZÁL

Poslední dobou jsem si hodně oblíbila přírodní kosmetické produkty. Neříkám, že sahám vždy pouze po nich, protože stále mám spoustu oblíbenců, kterých se příroda ani nedotkla, ale i tak. Jsem člověk asi s velmi dobrou krví, protože vždy, když jsme někde v přírodě, komáři mě užírají zaživa. A to doslova. Už od mala jsem byla vždy úplně dokousaná od těchto malých bzučících nestvůr a vždy, když se blížilo jaro a léto, a já slyšela nepříjemné bzučení, ježily se mi chloupky na rukou. A představovala jsem si několik probdělých nocí s plácačkou na mouchy v ruce, různými elektrickými strojky proti komárům a různé letní havěti a samozřejmě to nejvíce nepříjemné, svědící štípance.

Od mala v naší lékárničce byly různé chladivé gely a mastičky z lékárny, jenže ty v mnoha případech ani nepomáhala. Naštěstí, co už nebydlím v malém městečku, ale v Ostravě, máme v oknech sítě proti hmyzu a mě tak přes noc bzučení netrápí a doštípaná také nejsem. Jenže, nejsem doma zavřená pořád. Jezdíme do přírody, k vodě a tam samozřejmě vše takové je. Proto v kabelce nebo batůžku mám vždy připravený roll on tea tree od Saloos, který je velmi praktický a hlavně užitečný pomocník nejen na doma, ale také na cesty. Olejíček se nachází v opravdu miniaturním obale a vejde se úplně všude. Velikostně je podobný rtěnce nebo lesku na rty.

Je vyroben z bio jojobového oleje a vysokým obsahem esenciálního oleje tea tree, který je vhodný pro široké využití. Jak je známo, má antimikrobiální účinky. Hodí se tak na problematickou pokožku, jako je akné. Já to používám tak, že na dobře vyčištěnou a odlíčenou pleť nanesu trošku tohoto olejíčku pár dní po sobě a mám pupíncích. Olej neštípe, nepálí, a kromě parfemace ani nepostřehnete, že ho na sobě máte. Velmi dobře se vstřebává. A nezanechává ani mastné fleky na pokožce. Roll on je vhodný i pro malé děti.

Dále se dá použít na opary, drobná poranění, škrábance a na mnou zmíněné bodnutí hmyzem. Zkrátka multifunkční pomocník, který by neměl chybět v žádné domácí lékárničce a koupelně. Využijete ho nejen v létě, ale také v zimě. Dá se sehnat na internetu, kde prodávají přírodní kosmetiku Saloos. A stojí zhruba 100 korun. Myslím, že se vyplatí ho doma mít. Olej se aplikuje několikrát denně na postižená místa a dá se nanést kamkoliv – tedy až na oči.

 

Chystáte se na letos na dovolenou? 

 

 

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *