deodoranty a antiperspiranty

BIO AROMA ROLL-ON VITALITA OD SALOOS

Potřebujete v těchto extra horkých dnech osvěžit a dodat vitalitu? Jestli ano, pak mám pro vás tip, jak si zpříjemnit horké letní dny nebo dny, kdy se poměrně často střídá krásné počasí, za to propršené a zkrátka, když je venku škaredě. A jelikož u nás teploměry ukazují neustále teploty nad 30 stupňů Celsia a v MHD nebo na ulicích člověk se peče ve vlastní šťávě, je potřeba mít v kabelce něco, co nám dodá energii a co nás alespoň na chvíli osvěží.  Já si horké dny zpříjemňuji koupáním se v bazéně, v klimatizovaných prostorech, květinovými vodami, nebo jedním maličkým pomocníkem, o kterém je dnes celý samostatný článek. Jedná se o olejíček ve velikosti balení lesku na rty nebo klasické šroubovací rtěnky a vleze se i do té nejmenší kabelky či psaníčka.

Ještě donedávna jsem netušila, že Saloos vyrábí nějaké roll-ony nebo například osvěžovače vzduchu. A musím říct, že od té doby co je mám doma jsem ten nejšťastnější člověk. Nejen, že mi zpříjemní tyto odporné horké dny, kdy se nedá pomalu vyjít z domu na rozpálenou silnici, ale navíc také osvěží a dodají energii. Které je někdy opravdu třeba. Já sice léto mám docela ráda, stejně tak horké dny, ale můžu je tehdy, když je trávím někde u bazénu, který má osvěžující teplotu, já jsem v plavkách, namazaná opalovacím olejem někde na lehátku. A ne, když cestuji městskou hromadnou dopravou, kde není klimatizace a jede se mnou dalších několik desítek lidí. Zlaté auto. Ale mě by se jezdit autem do práce absolutně nevyplatilo. Mám to totiž kousek.

Tento rok sázím na přírodní osvěžení v podobě roll-on Vitalita. Jedná se o bio éterický olejíček, který má balení o velikosti rtěnky. Přírodní aroma oleje má přinést povzbuzení, svěžest, vitalitu, má naplňovat optimismem a dobrou náladu po celý den. Je tvořen osvěžujícími esencemi z grepu, limety, litsey cubeby a bio jojobovým olejem. Aplikuje se na pulzní body, zápěstí, krk a spánky. Já ho nejčastěji používám na krk a pulzní místa. Dá se použít i na suchá místa na těle, ale jen jako první pomoc, když zrovna nemáte po ruce nějaký krém. Já to tak většinou dělám, protože v letních měsících se suchou pokožkou bojuji, hlavně díky klimatizaci. Na suchá místa je tento olejíček super.

Já ho používám převážně ráno a večer. Olej nádherně voní nějakých pár desítek minut po aplikaci. Když mám potřebu si ho nanést znovu, jednoduše zavolím v kabelce, přetřu si s ním daná místa a jsem zase veselejší a vidím svět růžověji. Ale nemohu říct, že bych po něm byla úplně svěží a nabitá energii. Používám ho převážně jako hydratační přípravek, který mám vždy po ruce a který mi i příjemně teď v létě voní. Jestli funguje nějak na špatné  nálady to nevím. Na ty momentálně netrpím. Já bych si ho každopádně znovu nepořídila. Příjde mi, že se mnou nic nedělá, tedy kromě té příjemné vůně, kterou cítím pár desítek minut. Mnohem radši mám roll-on tea tree, který má všestranné využití, od štípanců až po akné. Ten nosím stále s sebou a je to můj nejlepší pomocník. Je ale možné, že Vitalita někomu sedne.

Olejíček sice má 9 ml, ale vydrží na hodně použití. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Seženete ho zhruba za sto korun v drogeriích s přírodní kosmetikou nebo v lékárnách.

 

 

 

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *