Kdo jsem?

Kdo jsem?

Jmenuji se Denisa. Pocházím z malebného městečka, které se proslavilo Komenským a Petrou Kvitovou a momentálně čtvrtým rokem žiji v Ostravě. O blogování a kosmetiku jsem se začala zajímat proto, že jsem měla problémy s pletí a ne každý produkt mi vyhovoval. Jako každá šestnáctiletá puberťačka jsem chtěla být nejzajímavější ve třídě, naučit se s dekorativní kosmetikou a hlavně zapadnout. To mě přivedlo k tomu, abych začala hledat na internetu různé lifestylové články a beauty blogy. V té době jich samozřejmě moc nebylo a tak mě napadlo, že začnu psát kosmetické články a recenze a pomůžu tak ostatním slečnám, které mají problém najít vhodný produkt na svou pokožku. Vystřídala jsem celkem dva blogy. A před 2 lety jsem z blogu přešla na vlastní webové stránky, které píši i dnes.

Mám normální až citlivou pleť. Navíc v zimním období trpím atopickým ekzémem okolo úst, takže občas mám problém narazit na správný pleťový krém, make-up a hlavně korektor. Co se týká dekorativní kosmetiky. Ráda zůstávám o mnou ověřených produktů a řídím se heslem méně je více

Od dětství jsem milovníkem dobrých knih, sledování kriminálek a hlavně koček, těch mám doma momentálně tři a snažím se pro ně být tou nejlepší kočičí mámou. Nikdy v životě jsem to neměla jednoduché a několikrát jsem se spálila a ocitla na úplném dnu. Díky tomu jsem poznala spoustu skvělých lidí a naučila se být samostatná. Vím, co od života chci. Milujícího manžela, děti a hlavně práci, která mě bude bavit.

Od prosince 2015 bydlíme s partnerem ve svém bytě. Musela jsem se naučit vařit dobré jídlo, efektivně uklízet a hlavně být skvělou partnerkou. Kromě toho miluji čtení časopisů a napínavých knih, ráda vyrazím do přírody nebo se jedu projet na kole.

Jako každá žena ráda vyrazím na nákupy oblečení a kosmetiky nebo si něco objednám z internetu. Ráda navštěvuji knihkupectví. Miluji vůni papírnického zboží a nových knih. Za dobu mého blogování jsem se zamilovala do kosmetických značek jako je Saloos, Biodermy a krycích korektorů Dermacol a Catrice.

Naší velkou vášní je i starání se o naše kočky, dvě zachráněné a jednoho čistokrevného kocoura plemene Ragdoll. A ve volném čase vyrážíme na přírody poznávat nové místa. S přítelem oba milujeme asijskou a italskou kuchyni a rádi si zajdeme do restaurace na dobré jídlo.

Kromě blogu se snažím být také aktivní na mém Instagramu, kde dávám příběhy ze života, novinky, které jsem si koupila nebo momentální oblíbence v kosmetice. A také tam často píšu i o svých kočičích dětech. Díky blogu jsem dostala možnost spolupracovat s několika značkami, čehož si moc vážím a nebráním se ani další spolupráci. V případě zájmu mně prosím kontaktujte na Instagramu nebo mi napište na email denisa.sebestova@email.cz

Placené články nebo produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány k otestování. Zaslání produktu ani placené články však nemění můj názor na recenzi kosmetiky. Na produkty píši vlastní názor bez obalu.