Nezařazené

NÁKUPY A NOVINKY Z ORIFLAME

Už více než rok a půl jsem si sama nic neobjednala z katalogu Oriflame, i když každý měsíc se dívám, jestli by mi něco nepadlo do oka. Jenže vždy, když se podívám do skříně, kterou máme v koupelně a která doslova přetéká kosmetikou, kterou máme do zásoby, si říkám, že ještě není čas na to, udělat si radost něčím novým a že nejdříve ze všeho bych měla dopotřebovat tu kupu produktů, které jsem dostala v rámci spoluprací nebo k vánocům a nebo toho co mám prostě doma navíc do zásoby a co jsem si koupila už i více než před jedním rokem. Dříve jsem si z Oriflame objednávala hodně často, byly to různé toaletní vody, sprchové gely, šampony nebo peelingy. Ty mám od této značky hrozně ráda. Jenže všeho mám doma dostatek. Před nějakou dobou jsem si však velmi podrobně prohlížela katalog a nutně jsem potřebovala některé věci. A tak jsem se rozhodla, že si něco málo objednám a vyzkouším některé nové věci.

 

A abych si neobjednávala jen jednu toaletní vodu Glacier, která opravdu nádherně voní pro mého přítele, kterou již jednou měl, rozhodla jsem se, že si přiobjednám i nějaké další věci, které se mi budou doma hodin a nebo ty, které mi dochází.

Miluji peelingy těla a různé mýdla nebo sprchové gely, které obsahují velmi jemná peelingová zrníčka. Už pár let zpátky jsem ráda používala tohle peelingové mýdlo Swedish spa, které nejen, že krásně obrousí pokožku celého těla, ale také moc krásně voní. Navíc tohle mýdlo vydrží na opravdu hodně dlouho a nespotřebuje se tak rychle, jako to bývá u samotných gelů.

Tělových olejů není nikdy dost a v katalogu mě zaujala novinka z řady Love nature body and hair oil, který je z avokádového oleje a dá se všestranně využít. Je to první věc, kterou mám doma z této řady a už se na něj velmi těším. Myslím si, že se hodí jak na léto, tak i na zimu. Já si ho nechám na ty chladnější dny, kdy má pokožka bývá vysušená.

Jednorázových holítek není doma nikdy dost. Já vždy sahám po nějakých, které mají tři břity. Můj přítel si vždy holítka z Oriflame vychvaloval, tak jsem si objednala tyto v dámské verzi. Zatím jsem je použila párkrát a šlo to s nimi docela dobře. Tak uvidíme, jak dlouho vydrží a jak u mě obstojí. Ale věřím, že dobře. Alespoň zatím se tak tváří.

V podzimních měsících začínám velmi dbát na svá chodila a dávám si na ně všelijaké mastné krémy a másla, jenže znáte to, když se namažete a pak veškerý krém se vsákne do čerstvě povlečených peřin nebo do prostěradla a po pár minutách na nohách nemáte nic? Já to vždy vyřeším tím, že si na nohy natáhnu ihned po natření krému kosmetické ponožky a užívám si hýčkání svých chodidel. Po probuzení mám nohy hladké a hebké. A navíc bez toho, abych měla mastné povlečení od hutného másla na nohy. Ponožky se dají sehnat i v jakékoliv drogerii a je to moje must have.

 

A co jste si poslední dobou koupili vy?

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *