hydratační péče

SQUALANE A VERBENA

Poslední dobou mám doma tolik nových kosmetických novinek, že zapomínám na otestování některých věcí, které mám už nějaký čas doma. Nebo je jednoduše dám na jinou poličku v koupelně, kde nemám zrovna to, po čem každodenně sahám a jednoduše mi to zmizí z dohledu a úplně na to zapomenu, že něco takového doma mám. Stejně jako se tomu tak nedávno stalo u tohoto olejíčku Squalane s verbenou od kosmetiky Saloos, který se nyní stal každodenní součástí mé kosmetické ranní i večerní rutiny. Jedná se o rostlinný elixír Squalane & Verbena, který je vyvinutý pro oddálení stárnutí pokožky. Sice mi je nad dvacet let, ale ještě nemám tu potřebu se nějak extra starat o pleť nějakými speciálními přípravkami. Proto uvítám, když jsou v olejíčcích, které běžně používám nějaké látky navíc, které předchází vráskám či stárnutí pokožky. Stejně jako je to u tohoto úžasného olejíčku.

Navíc zvyšuje přirozenou ochranu před volnými radikály a chrání pleť před každodenním zatížením jako jsou znečištění či stres. Což se u mě určitě v poslední době velmi hodí. Stres je známý snad u všech, bez rozdílu věku. Napomáhá zmírňovat otoky obličeje, na které já naštěstí netrpím a celkově rozzářit a zjemnit pokožku. Olej obsahuje patentovanou látku Pomegranate Oleoactif®, která poskytuje pleti silnou dávku regenerace a hydratace a účinně pečuje zejména pro citlivou a suchou pleť, která je vysušená, ztrácí elasticitu a lesk.

Součástí oleje je také suchý olej, neboli takzvaný Squalane, který pleti dodává hloubkovou hydrataci a pečuje o ni bez pocitu mastnosti. Squalane určitě znáte, psala jsem na něj také samostatný článek.

 

Musím říct, že všechny olejíčky od Saloos mi příjdou nastejno, neboť jsou všechny do jednoho naprosto úžasné. Všechny mají velmi příjemnou parfemaci a skvělé účinky. Stejně je to tak i u tohohle oleje. Nemám mu co vytknout. Příjemně voní, lehce se vstřebává, je ideální pod make-up a hlavně pleť je po něm vyživená, vláčná a rozzářená. Což je velmi důležité. Oblíbil si ho i přítel, který trpí atopickým ekzémem a má pleť po něm vláčnou a ne tak suchou. I mě se suchá místa docela zlepšily, když jsem ho používala.

 

Znáte tento olejíček? Preferujete oleje nebo krémy?

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *