nákupy a novinky

NÁKUPY A NOVINKY ZA MĚSÍC ZÁŘÍ

Po nějaké době jsem vyrazila opět a zase na nějaké nákupy. Ne, že bych něco vyloženě potřebovala. Ale jen tak, udělat si radost. Kosmetiky sice mám doma díky různým PR balíčkům tolik, že některé produkty nejsem schopná spotřebovat ani za několik let, jen je vyzkouším, sepíšu článek a dám je dál tomu, komu udělají zaručenou radost. Pak tu jsou ale i takové věci, které si po vyzkoušení jdu koupit znovu a sama. Takové produkty mám ze všech nejradši. Už od svých dvanácti let mám nějaké své oblíbence a jsem za ně hrozně ráda, že se některé z nich ještě prodávají a usnadní mi můj život. Vzhledem k tomu, že se mi té kosmetiky tady nakupilo docela dost, neukážu vám to najednou, ale rozdělím to do dvou článků. Protože některé věci mi mají ještě přijít a ještě je u sebe fyzicky nemám. Začátkem srpna jsem si prohlížela nový katalog z Avon a nějaké věci jsem si z katalogu vybrala. Navíc zrovna měli tak lákavě výhodné ceny, že za tu cenu jsem si říkala, že je vezmu a některé z produktů si nechám a některé dám do krabice s vánočními dárky a s dárky pro ostatní k narozeninám. Pojďme se podívat, co jsem si pořídila.

V létě mám ráda lehké, osvěžující toaletní vody a body spreje, a jelikož jsem skoro všechny, které doma mám vypotřebovala, bylo na čase se porozhlédnou po nějakých nových. Škoda jen, že neměly ty, které jsem si už dávno oblíbila. Nicméně i tak jsem si vzala hned několik. Všechny moc hezky voní a já jich mám teď tolik, že nevím, po které vždy sáhnout. Koupila jsem si body spreje od Avon, a z Oriflame. Všechny jsou svěží, a jedna z nich je velmi sladká. Ta ze vzorečku voněla trošku lépe, ale i tak ji unosím v teplých dnech. Některé mám už i v práci, kde se přes den znovu přestříkávám, spreje totiž moc dlouho nevydrží.

První toaletní vodou je Delicate cherry blossom z Oriflame, tu miluji už od prvního přičichnutí. Jestli máte rádi jemné vůně, pak je tohle právě pro vás. Dalším kouskem je Love Potion So Tempting také z katalogu Oriflame, tu jsem ale dostala k narozeninám. Je sladší a velmi mi připomíná mou oblíbenou toaletní vodu.

Z katalogu Avon jsem si vybrala rovnou tři body spreje, Cocktail Collection, který je opravdu hodně sladký a hodí se pro mladé holky, další Juicy s granátovým jablkem a mangem, které je snad moje nejoblíbenější a klidně vydrží na těle i celý den. Oba mají 100 mililitrů.

A třetím sprejem je Vibrant s borůvkou a orchidejí. Také úžasná vůně, taková květinová. I ten vydrží na těle poměrně dlouho. Navíc v katalogu byly za 34 korun, což byl opravdu hodně výhodný nákup. Doufám, že ještě někdy to tak bude. Nakoupila bych si je znovu a do zásoby.

V září jsem také dostala dva balíčky k otestování, na které co nevidět výjdou recenze. Jedním z nich byl balíček s novinkami od Nivea, která mi zaslala tři Mix me krémy. Byly moc hezky zabalené. A balení mě opravdu hodně potěšilo. Jen co mi poslední dobou v balíčcích chybí je nějaký alespoň malý vzkaz od firem, které balíčky zasílají. To ale nic nemění na tom, že už teď se těším, až se nějakým krémem namažu. Určitě si sama pro sebe nějaký nechám a ty další nejspíš někomu daruji k vánocům.

Sice mám doma tělových mlék a krémů na ruce ještě docela dost, ale i tak jsem si vzala do zásoby na zimu krémy na ruce, Cocktail Collection, který mám i jako body sprej a Milk and honey, které využiji na podzim a v zimě, kdy mé ruce prosí o pomoc, jak jsou vysušené. Jeden z těchto krémů jsem vzala  mamce k narozeninám, ona má sladké vůně ráda, tak snad ji udělá radost. Mají 75 ml a byly za hodně výhodnou cenu.

Dalším krémem byl také z Avonu, je určen pro extra suchou pokožku a je s kokosovým olejem. Já ho znám od kolegyně z práce, několikrát jsme si s ním mazala ruce a je naprosto senzační. Hned, jak jsem ho v katalogu viděla, jsem si ho musela koupit. Jednou z věcí, na kterou se hodně těším byl balíček peelingu a masky na obličej Planet spa. V balíčku mi dorazil zatím pouze jeden ze dvou produktů, ale příští týden bych ho měla už mít doma.

Poslední dvě věci, která vám v dnešním článku zmíním jsou tyto dva produktu do vany. Sprcháčů není nikdy dost, navíc tento má tak sladký obal a už se těším, až ho budu mít na vaně. Nádherně voní. A věřím, že bude fajn. A také pěna do koupele, která se hodí v chladných dnech v zimě. Už se těším, až si napustím vanu a do ní si tuto pěnu přidám. Moc hezky jemně voní. Doufám, že bude vytvářet bohatou pěnu.

 

A co jste si za nedávno koupili vy?

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *