Nezařazené

NIVEA MIX ME – I AM THE ..

Věřím, že už všichni zaregistrovali, že Nivea přišla na trh s novými krémy Mix me. Jednalo se o nějakou letní edici letních krémů na celé tělo. Já už nějakou dobu mám tyto krémy doma, ale jelikož jsem měla dalších několik produktů otevřených a potřebovala jsem je spotřebovat, dostala jsem se k nim až nedávno a od té doby je pravidelně používám. Sice už venku léto dávno není, a slunce vystřídaly mraky, chladné dny a déšť. Mohu si tak tu letní atmosféry užívat ještě alespoň v koupelně díky těmto malým veselým krémům od značky Nivea. Mají hravé, veselé barvy, připomínající léto a teplo. A hlavně velmi sladké, ovocné vůně. Žádná klasická modrá Nivea v plechovce z doby, když jsme byli ještě v plenkách. Já sice tu vůni miluji ze všeho nejvíce, ale že tyto voní jinak, mi vůbec nevadí.

Tyto krémy se na první pohled zdají jako úplně obyčejné, ale nejsou tak obyčejné jak se na první pohled může zdát. Oni se totiž dají dle libosti mixovat a vytvářet tak různé typy vůně. Já to sice moc nedělám, ale jako experiment, proč ne. Věřím, že z toho může vzniknout pěkná vůně. K otestování jsem dostala balíček, kde byly tři krémy po 100 mililitrech. Chilled Oasis, Happy Exotic a Berry Charming, takto jsou tyto veselé krémy pojmenovány. Já se přiznám, mě voní nejvíce ten zelený a žlutý. Ten růžový mi parfemací moc nesedl. Je na mě až moc sladký. A ani přítel z něj nebyl nějak nadšený a řekl, co je to za extrémně chemickou vůni. I za mě, první dva se opravdu Nivei povedly, ale růžový je i na mě silné kafe.

Každopádně krémy skvěle hydratují. Krém používám v podstatě od hlavy, až k patě. Mažu se s ním i před malováním. Make-up na něm dobře drží. Zatím mi stačí i jako ochrana v tomto chladném počasí, každopádně na zimu už ideální nebude a budu sahat po něčem hutnějším. Na jaro a léto ale naprostý ideál v péči o tělo. Má lehkou konzistenci. Pokud byste krémy chtěly kombinovat, normálně si naneste na pokožku z každého trošku a smíchejte je.

Nivea Soft svěží hydratační krém Chilled Oasis (zelený)

  • poskytuje pokožce dlouhotrvající hydrataci
  • zanechává pokožku hebkou na dotek
  • snadno se roztírá a rychle se vstřebává

Nivea Soft svěží hydratační krém Happy Exotic (žlutý)

  • zanechává pokožku hydratovanou a hebkou
  • příjemná konzistence se lehce roztírá
  • exotická vůně povzbuzuje smysly

Nivea Soft svěží hydratační krém Berry Charming (růžový)

  • zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky
  • lehce se nanáší a rychle se vstřebává
  • vůně lesního ovoce zanechává pokožku příjemně svěží

K mání jsou celkem tyto tři krémy, které například v drogerii Dm koupíte všechny pohromadě jako balíček, stojí do dvou set korun. Doporučuji je koupit například jako dárek pro sestru, maminku nebo babičku už k vánocům. Mají moc hezké balení a věřím, že potěší nejednu ženu. Já je určitě také někomu zabalím jako dárek a udělám tak někomu radost. Doma mám nyní neskutečné množství krémů, které jsem za poslední dobu dostala nebo jsem si pořídila a abych nedělala radost jen sobě, s někým se o ně podělím. A budu šťastný za to, že někomu vykouzlím úsměv a při každém natření si na mě vzpomene.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *