tipy na dárky

VÁNOČNÍ DÁRKY PRO NI, PRO NĚJ, PRO DĚTI A MAZLÍČKY

Jak jste na tom s vánočními dárky pro Vaše blízké? Máte je už vymyšlené, nebo je už dokonce máte objednané či nakoupené? Já se poslední dobou na každé vánoce hrozně těším. Letos chci udělat vánoce i pro Oscárka, pro kterého to budou první vánoce v jeho nádherném životě. Předminulý i minulý rok jsem dělala samostatné články týkající se tipů na vánoční dárky pro různé věkové kategorie, pro ženy, muže i děti. Letos jsem se rozhodla, že tomu nebudu věnovat 5 samostatných článků, ale dám to vše dohromady a vy tak budete mít souhrnný dárkový přehled. V tomto článku najdete tipy na dárky PRO NI, PRO NĚJ I PRO DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČKY. Určitě mi do komentářů napište i vaše tipy na dárky, které mi tu budou chybět.

PRO NI – pro mámu, pro kamarádku, pro babičku, pro sestru nebo pro sebe

My ženy si nejvíce zasloužíme hýčkat. Ať už krásným spodním prádlem, šperky, wellness pobytem, skvělou kosmetikou, wellness pobytem… určitě krásných věcí, které nás ženy potěší, je spousty. Jen každá z nás máme jiný vkus na prádlo či na parfém. Co by se letos nejvíce líbilo vám?

PRO NĚJ – pro naše muže, bráchu, tatínky, dědečky nebo kamarády

U mužů se při výběru vhodného dárku vždy nejvíce zadrhnu. Všichni se totiž tváří, že nic nepotřebují, jelikož vše co chtějí už doma mají. Takže to u mě vždy vypadá tak, že čerpám inspirace všude možně kde se dá nebo čekám až se naši kluci prořeknou s nějakou věcí, která by je potěšila. Při výběru si vždy snažím pomoci jeho zájmy nebo koníčky, kterým se ve volném čase věnuje. Ale myslím, že s pánskou kvalitní kosmetikou, kousky oblečení, dobrou knihou, pánským holicím strojkem nebo nějakými technickými vymoženostmi pro kutily nikdy nešlápnete vedle.

PRO DĚTI – pro miminka, předškoláky, školáky, holky a kluky

U dětí je to poměrně jednoduché. Každý rok totiž píší dopis Ježíškovi, a pokud nepíší a mluví, dozajista víte, co si vaše ratolesti přejí. Neboť vánočních hračkových katalogů a reklam je všude velká spousta. Miminkům se bude nejvíce líbit vaše a manželova náruč, ale také nějaký plyšový kamarád nebo nové chrastítko a u těch starších dětí to mohou být různé stavebnice, dětské parfémy a šminky nebo hračky. Nesmím zapomenout ani na dětské knížky, které potěší každé děti. 

PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY– pro kočky, pejsky, hlodavce a jiné

Stejně jako u dětí, tak i u domácích mazlíčků je to velmi jednoduché. Všechny totiž potěší nějaké kvalitní a chutné pamlsky, nové hračky nebo hřejivé oblečky a pelíšky. Například sušené snacky a nové interaktivní hračky u nás zabodují vždy.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *