Nezařazené

NÁKUPY A NOVINKY ZA LISTOPAD

V posledním článku s nákupy a novinkami jsem psala, že budou články dva. Proto hned na úvod napíšu, že tohle je ten druhý. Myslím si, že do vánoc si už opravdu sama nic nekoupím a to co budu chtít, tak že najdou pod stromečkem a nyní si vyhlašuji nakupovací stopku. Je na čase se totiž nevydávat jen na kosmetické nákupy, ale nyní nás budou čekat spíše nákupy oblečení a zimních bot, na které se docela těším. Nevím jak vy, ale já poslední dobou nějak nemusím nakupování oblečení. Dříve jsem tam mohla trávit hodiny a celé dny, někdy i několikrát týdně a dnes jsem ráda, když si vezmu dvě nebo tři trika, jdu si je vyzkoušet, zaplatím je a mizím z obchodu. Nicméně, aspoň moje peněženka každý měsíc nepláče tím, že jsem si toho zase koupila tolik, já nezatížím tolik naší planetu a když už něco potřebuji, koupím si takovou věc, kterou můžu nosit každý den na několik způsobů a vystačím si z málem. Naštěstí nejsem člověk, který stojí u šatníku a hodinu přemýšlí, co si dá na sebe. Mám hned několik variabilních kousků, kdy během malé chvilky vytvořím něco nositelného, v čem se cítím pohodlně a zároveň to vypadá dobře, i když teď v létě jsem si ze všeho nejvíce oblíbila sportovní módu. Nebudu ale odbočovat a pustíme se do článku o kosmetických novinkách, které nám doma přibyly a které v následujících týdnech určitě uvidíte na blogu.

Pomalu ale jistě mi doma docházel můj oblíbený tuhý korektor Catrice Camouflage 010, proto jsem si ho ihned musela do zásoby koupit, protože já bez korektoru ráno z bytu nevyjdu, i kdyby to měla být jediná věc, kterou bych ráno měla použít. Hned při té návštěvě drogerie jsem si koupila také tekutý korektor od stejné značky a make-up od Rimmel London Match Perfection, který mám už po druhé a jsem s ním spokojená.

Také tento korektor máte rádi nebo dáváte přednost raději něčemu jinému? Já tento nejradši používám na kruhy pod očima a různé nedokonalosti na pleti. Používám ho i na začervenalá místa na pleti, ale většinou mi na nich moc dlouho nevydrží a chce to silnější kalibr.

Spousta lidé si chválila i tyto sprchové gely Palmolive So luminious, já nejdříve odolávala, ale jak jsem cítila vůni tohoto kousku, nemohla jsem ho v obchodě nechat. Ještě jsem ho nepoužila, ale už teď se na něj moc těším. Musím ale nejdříve spotřebovat ty, které mám doma otevřené a že jich je asi sedm. Také rádi sprchové gely a pěny do koupele střídáte? Já ano, mám jich na poličce hned několik a beru si je vždy podle nálady a stavu mé pokožky. Teď na zimu volím raději nějaké krémové a hydratační.

V září jsem také dostala balíček k otestování s produkty od Saloos, kde jsem si vybrala zase několik kousků, které jsem chtěla vyzkoušet. Abych řekla pravdu, ještě jsme se ani ke všem nedostala, ale k těmto ano. Bio karité konopný balzám je výborným pomocníkem na suchou pokožku, já ho používám především na mé věčně vysušené a popraskané ruce a také květinovou vodu s mátou peprnou, která výborně tonizuje pleť a voní. JÁ ji používám hned na několik způsobů. Brzy na ni uvidíte samostatný článek, kde se o ni dozvíte víc. Už teď ale můžu prozradit, že na ni bude jen a jen chvála. Také květinová voda Máta peprná je jedničkou u nás v koupelně, používám ji de facto od hlavy, až k patám. O té si ale už za pár dní přečtete celý článek.

Doplnila jsem take zásoby týkající se toaletnich vod, ktere používám nekolikrat za den, doma i v práci a mě oblíbené už jsem některé měla prazdne. Proto jsem si vybrala jednu z Avonu, která se jmenuje Wish of love a voni baprosto úchvatně. Nosím ji ještě i teď, když vysvitne slunicko.

Kromě toaletní vody jsem si ještě vybrala peeling na celé tělo a obličej z Avonu. Má hustou gelovou konzistenci, a vyskytují se v něm i docela velké kousky. Gel mi moc nevoní. Ale v katalogu měl velmi příjemnou, mořskou vůni. Na fotce je pouze ten na obličej.

Koupila jsem si toho ještě daleko více, ale většinu z produktů už tady ode mě znáte. Jsou to stálice, které u nás doma používáme neustále a na blogu se objevily už několikrát a proto už je sem ani nezařazuji, jsou mezi nimi řasenky, roztoky na kontaktní čočky, nějaké oblíbené sprchové gely a odličovací přípravky. Už jsem si ale opravdu dala nakupovací stopku, protože vánoce jsou tady už za necelý měsíc a předpokládám, že něco z kosmetiky pod stromečkem určitě najdu.

 

A co jste si kosmetického naposledy koupily vy?

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *