Nezařazené

I JEDNA FOTOGRAFIE VYKOUZLÍ ÚSMĚV

Před týdnem jsem touto dobou seděla nad tím, čím obdarovat svou babičku. Napadly mě klasické dárky jako jsou rukavice, teplé nové bačkory, kosmetický balíček s kosmetikou, kterou vím, že babička zaručeně používá. Pak jsem si ale vzpomněla na to, jak si každý rodič, či prarodič rád prohlíží fotografie svých rodičů, prarodiců a hlavně dětí.

Já si pamatuju, že už jako malá holka jsem si ráda prohlížela fotky, na kterých jsem byla malé miminko, které si mamka před pár dny dovezla z porodnice, jak jsme byli i s babičkou a dědou na první společné dovolené nebo s jakými domácími mazlíčky jsem už jaká malá vyrůstala. A láska k vyvolaným fotografiím mi zůstala do dnes. Udělá mi radost fotka v rámečku, fotokniha nebo jakýkoli fotodárek.

Proto jsem babičce nechala vyrobit velmi osobni dárek a to fotokalendář s vlastními rodinnými fotkami, které jsem našla. Bohužel výběr byl velmi úzký, nebo rodinným příslušníkům nic neříkají kvalitní fotografie. Co si ale snad pamatuju, je to, že z každé nové fotky má babička radost a o to víc bude ráda za to, že při každém zápisu do kalendáře se bude dívat na jednoho z dětí nebo vnoučat. Když jsem už vytvářela kalendář, nechala jsem si vytisknout i některé povedené fotky našich chlupáčů i nás samotných. Vše mám objednané ze stránky Bontia. Tento článek berte jako inspiraci pro malý tip na krásný a osobní dárek. Který potěší každou maminku nebo babičku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *