lifestyle,  tipy na dárky

KNIHY, KTERÉ ZAHŘEJÍ U SRDCE

Vzpomínky nikdy nejsou přesným zachycením prožité reality, vždy jsou do určité míry přetvářeny vlivem zapomínání.

Vzpomínka je vtisk, oživující minulý zážitek, ať už negativní nebo pozitivní. Jsou věci, které bychom chtěli navždy zapomenout, ale jsou i ty, které si přejeme uchovat po celý život.

Těmi jsou kratké, ale přesto vystížné věty, doplněny o fotografie.

Zakladatelé vzpomínkových knih Mementtera mysleli na ty, kteří si chtějí zaznamenávat jak ty hezké, ale i ty nehezké vzpomínky v nových knihách Deník mojí kočky, Deník mého psa a Mé první roky. Které mi pro vás poslali.

Budou Vánoce a myslím si, že tyto překrásné kousky udělají radost nejen nastávajícím maminkám a chovatelům, ale všem, kteří se rádi vrací do dob, kdy byli dětmi nebo co vše prožívají se svými mazlíčky.

Pro koňaře, vyšla také kniha. Ale tu doma nemám. Kluci mi poslali vsechny výše zmíněné knihy.

Jednu, tu s kočkami jsem už začala vyplňovat, tu vám ale dám do samostatného článku, deník psa poputuje dále, neboť já psa nemám a ani jej do budoucna nikdy neplánuji a mé první roky, které budu psát svému dítěti. Které tady bude snad již brzy. Už se ve mě čím dál více probouzí touha po miminku, ale zatím jsme se nedostali dále než k plánování, celý rok se zařizovalo bydlení a na ostatní řešení jsem neměla ani pomyšlení. Už je to ale jinak .

Knihy jsou moc hezky udělané a všechny si můžete prohlédnout a objednat na stránkách Mementerra.

Určitě doporučuji, pokud byste o ně měli zájem a s čímkoli byste si nevěděli rady, oni jsou skvělý tým a rádi vám zodpoví.

2 komentáře

    • Deni

      To mě také. Hlavně jakožto milovník koček a chovatel je to to pravé. A kdybych to dostala pod stromečkem byla bych šťastná. I pro to děťátko je to krásné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *