Nezařazené

BLOGMASS | MY CHRISTMAS WISHLIST

Nemůžu uvěřit, že už dneska je druhá adventní neděle. Příjde mi, jako bych před pár dny uklízela vánoční výzdobu z minulého roku a přitom už od té doby uběhl rok. Já tento rok měla velmi hektický a to díky směnám v práci. Kdy jsem celé dny sedávala zavřená v práci a zhruba už v červnu jsem to tam chtěla zabalit. Naštěstí se mi podařilo to nějak usmlouvat, abych mohla přejít jinde a na jiné, pro mě výhodnější směny. Povedlo se a já zas po roce a půl začínám žít naplno. Jako předtím, než jsem dokončila školu.

A protože Vánoce už jsou za dveřmi a zbývají už opravdu poslední dva týdny a naši známí se mě neustále ptají, co bych si hmotného přála pro sebe k Vánocům. Jenže ono je to těžké. To, co chci nebo potřebuju, si pořídím kdykoliv během roku. A od té doby, co bydlím ve svém jsem po většinu času nakupovala vybavení do bytu, ať už to byly maličkosti nebo velké spotřebiče a elektronika. I my si už doma nadělili předvánoční velké dárky v podobě velké televize do obývacího pokoje a sušičku. Takže už ani doma nic pod stromečkem nečekám a ani nechci. Protože sušičku jsem si prala už strašně dlouho. Ušetří mi spoustu energie i času při zehlení.  Proto mi nezbývalo, než se dnes nad tím zamyslet, co bych si opravdu od rodiny přála. Vždy si přeju věci, které jsou praktické a které maximálně využiju. Ať už je to kvalitní kosmetika, jako jsou účinné antiperspiranty, péče o pokožku nebo vlasy. Takové dárky mě jako ženu vždy velmi potěší. Letos si přeji pod stromečkem kosmetiku od Biodermy. Doma jsme náchylní na vysušenou a citlivou pokožku se začervenáním. Proto chci pro svou pleť to nejlepší, bez zbytečných parfémů a různých chemikálií. Biodermě věřím, už několikrát nám doma pomohla a má u nás své místo.

Kromě pečující kosmetiky si také přeji nějakou dekorativní kosmetiku. Přece jen, šminky používám každý den a na takovém make-upu, pudru a řasence jde vidět, že se pomalu vyprazdňuje jejich obsah. Oblíbila jsem si značku Maybelline. Vyhovuje mi zatím asi nejvíc. Z korektorů to je Catrice Camouflage.

Z kosmetických věcí je to asi všechno. A přejdu na to, co mi dělá radost ze všeho nejvíc a to je útulný a voňavý domov. Miluju různé deky a huňaté polštáře. Máme jich doma už několik, ale stojím si za tím, že polštářů a dej není nikdy dost. A protože máme doma hodně věcí od Dormeo, přeju si deku většího rozměru. V setu je také dekorační polštářek a v délce je všitá kapsa na nohy. V zimě preferuju vše co je teplé a huňaté. No a polštáře se mi zalíbily v prodejně Jysk. Mají tam i plédy, ale ty bohužel pouští chloupky. Tak alespoň polštáře. Přála jsem si je i v loňském roce, ale nakonec jsem je pod stromkem nenašla. Tak věřím, že letos tam budou.

A nebyla bych to žena, abych nechtěla nějaké to oblečení. Zamilovala jsem se do nošení košilí. A teď na zimu hlavně do těch, co vypadají jako flanelové. Chtěla bych si letos nadělit pod stromeček i nějaké hezké zimní boty, tak snad nějaké do Vánoc najdu. Protože sice boty mám, ale všechny mají podpatek a ne vždy se v zimě podpatky hodí. Radost by mi taje udělali obyčejné ponožky, krepovačka na vlasy nebo také peněženka, protoze tu co mam, tak na te mi upadl zobáček na zip. A těžko se do ní dostává.

Samozřejmě, že vánoce nejsou pouze o dárcích. Přeju si hlavně zdraví sobě a celé rodině. Úspěch a peníze, za které si zaplatím bydlení, energie a jídlo, které k životu patří. A hlavně setkat se s blízkou rodinou a užít si vánoční pohodu s těmi nejbližšími.

 

A co si přejete pod stromeček vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *