Nezařazené

DENÍK MOJÍ KOČKY • OSCÁREK ED

Prohlížení fotografií miluju od dětství. Ráda jsem si prohlížela fotky, na kterých byla moje mamka těhotná, když jsem byla malinká a nebo na svá zvířátka. Zkrátka na vše, co se týkalo mého života. Samozřejmě že ta zvířátka, která mám v albumech už jsou za Duhovým mostem, ale pro mě tu stále jsou jako andělíčci a kdykoliv chci, mohu si vzít do ruky fotoalbum a podívat se na fotky a zavzpomínat na ty chvíle s nimi.

Nyní jsem se rozhodla, že z těch tisíců fotografií co mám s Oscárkem, Angee a Timmíkem, vyberu ty nejpovedenější a nechám si je vytisknout a nalepím si je do Deníku mojí kočky, kterou jsem dostala od Vítka ze stránky Mementerra.

Zatím jsem začala dělat knížečku Oscárkovi, ale brzy chci udělat i Timmkovi a Angelince. Fotky už doma mám ze stránky Bontia a tak jsem se pár večerů bavila nad fotkami a texty, které zachycují našich 8 měsíců, co to naše zlatíčko máme.

Sice ani zdaleka nejsem v polovině, protože to nějakou dobu bude trvat, ale i přesto jsem vám ho chtěla ukázat. Naposledy jste Oscárka viděli ve článku, kdy jsme si ho přivezli z chovatelské stanice. To byl ještě maličké kotě, který se seznamoval s novým domovem, kočičími kamarády, a dnes je to 8 měsíční kocour, které má víc než pět kilo a který rozzářil naší rodinu.

Díky knize si oživuji paměť a kochám se nad fotkami, kdy byl maličký a téměř bílá chlupatá kulička.

Vybavuji ji si chystaní jeho výbavičky, první návštěvu, převoz domů. Nebo také na seznamování se.

Kdo by si nevzpomněl a nebo nečetl článek. Oscárek je čistokrevný kocourek plemene Ragdoll.

Máme ho doma od poloviny června tohoto roku. Má ještě kamarádku Angelinku a Timmíka, se kterými tráví dny a také nás.

7 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *