lifestyle

PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019

Rok 2018 je téměř za námi a jsou tu opět Vánoce, období, na které se těší jak děti, tak i my dospělí. Je to čas, kdy doma, má vládnout klid, mír a pak bez zbytečných hádek a stresů. Tímto příspěvkem bych Vám čtenářům i firmám, se kterými spolupracuji, ráda popřála příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do Nového roku. Hlavně to, abyste se u vánočního stromečku sešli všichni ve zdraví a v dobré náladě. A také to, abyste pod stromečkem našli to, po čem jste tak dlouho toužili. A aby vám dárky dělaly velkou radost, jako dělají každoročně mě.
Co se týká mého plánů s blogem, již teď mohu říct, že s blogováním nekončím, ba naopak. Chystám pro Vás spoustu skvělých recenzí, můžete se těšit na příspěvky s přírodní kosmetikou, o bydlení, příspěvky ve kterých uvidíte naše kočky. Články by měly vycházet pravidelně každé pondělní ráno, abyste si mohli příjemně nastartovat nový pracovní týden. Mimo jiné to budou lánky se spotřebovanými produkty, oblíbenci, novinkami a nákupy, recenzemi a také ze sekce lifestyle a bydlení. A mám pro vás také několik překvapení, ale o tom až příští rok.

Děkuji všem, že se ke mně na blog vracíte, jste mými pravidelnými čtenáři a aktivně komentujete články, které vám ve svém volném čase píši většinou v pozdních večerních hodinách. Doufám, že se na můj blog i v následujícím roce 2019 budete vracet a občas přispějete i milým komentářem či odběrem.

Ráda bych se Vás zeptala, jaké články byste rádi uvítali vy. Budu ráda za jakékoliv návrhy.

Ještě jednou Vám přeji šťastné a veselé Vánoce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *