BYDLENÍ,  Nezařazené

VOŇAVÁ DOMÁCNOST | LITSEA CUBEBA

Interiérové vůně ke mně neodmyslitelně patří. Ať už se jedná o jakékoliv votivé svíčky, difuzéry, vonné oleje nebo osvěžovače vzduchu. Neříkám, že jsem vyloženě vytížená na přírodní osvěžovače, to ne, ale ráda sáhnu po těch od Saloos.

Osvěžovače od Saloos totiž neobsahují žádné syntetické vonné látky, mnohdy škodlivé, jako většina osvěžovačů vzduchu, které se dají zakoupit v každé drogerii nebo v supermarketu. Produkty jsou opravdu čistě přírodní, složené z přírodních éterických olejů. Slouží k provonění místností, osvěžení a odstranění nepříjemných pachů. Dají se použít také k dezinfekci bytových či nebytových prostorů, kanceláří, či k provonění peřin a dek. 

Sprej stačí v malém množství nastříkat do místností podle potřeby a nechat jej volně rozplynout v jemný voňavý odér. Z počátku se jedná o silnější vůni citrusových plodů, která se po chvilce promění v lehkou vůní, která se rovnoměrně rozprostře ve vzduchu a zhruba po půl hodině se začne vytrácet.

Není ovšem problém místnost znovu přestříkat. Každopádně, doporučuji ihned po stříknutí z místnosti na chvilku odejít a poté se vrátit. Neboť se mi už několikrát stalo, že jsem ho cítila až v ústech a dusil.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *