Kosmetické recenze

Konečně mě netrápí suché rty

Dlouhou dobu mě trápily vysušené a mnohdy až do krve popraskané rty na které nic nezabíralo. Ani peelingy, dostatečný pitný režim, ani různé tyčinky a pomády na rty. Vystřídala jsem nespočet balzámů na rty různých druhů a značek a byla jsem tak zoufalá, že jsem to jednoho dne vzdala. Když jsem si ale nedávno mohla vybrat produkt od Saloos, který chci vyzkoušet, narazila jsem na Bio karité balzám na rty a řekla jsem si, že mu dám šanci.

Z počátku jsem se na něj ale netvářila, protože, jak možná víte, nemám ráda balzámy, do kterých musím sahat prsty. Není mi to příjemné a příjde mi to jako nehygienické. Ale mám ho jen v koupelně a používám ho vždy ráno a večer, kdy mám čisté ruce. Do práce nebo do kabelky bych si ho určitě nevzala.

Výživný balzám na rty s rakytníkem řešetlákovým pomáhá chránit a pečovat o pokožku rtů a popraskaných ústních koutků. Regeneruje, zklidňuje a zvláčňuje rty ve všech ročních obdobích. Blahodárné účinky spolu s příjemnou vůní růže a vanilky jsou pro vaše rty opravdovým balzámem. Na to, že obsahuje vůni růže a vanilky, které odjakživa nemusím, tady mi nevadí.

 Balzám má praktické malé balení, které se snadno vejde kamkoliv. Já ho sice mám na domácí používání, ale snadno se vejde do kufru při cestování nebo do kabelky. Nezabere moc místa v kosmetické taštičce.

Na to, že jsem od něj nic nečekala byla jsem mile překvapena, během jednoho dne mi zregeneroval suché rty. Dodal jim výživné látky, hydratoval, zvláčnil a zregeneroval je.

Nyní jsou jemné a vypadají zdravě, jako nikdy předtím. Používám ho dvakrát denně a bohatě mi to stačí. Vždy jsem si rty mazala co půl hodiny a měla jsem je přesušené.

Pokud vás trápí suché rty, určitě doporučuji. Pro mě je balzám zázrak, který už u mě doma bude mít navždy místo.

Znáte Bio karité balzám nebo o něj slyšíte poprvé?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *