ZAJÍMÁM SE

Green trio od Topnature pro zdravý organismus

Zhruba dva měsíce zpátky jsme doma upravili jídelníček a začali brát doplňky stravy. Vzhledem k tomu, že plánujeme miminko se chci dopředu vnitřně vyčistit a přijímat látky, které tělu prospívají. A které mě zbytečně nezatěžují. Neříkám, že si občas nedám smažené jídlo, můj jídelníček je složen pouze z bio potravit, ovoce a zeleniny, to ne. Myslím si, že nic se nemá přehánět. Mého muže už rok trápil atopický ekzém a vyčetl, že hodně lidem pomohlo si vyčistit střeva gelem, který se užívá tři týdny. O tom gelu napíšu celý článek příště, protože je toho hodně, co bych vám o něm ráda řekla. Já jsem také byla rozhodnutá, že budu užívat detoxikační gel, ale po prvním ochutnáním mě to odradilo.

Proto jsem zapátrala na internetu po doplňcích stravy na detox organismu a poptala se v Benu lékárně, kam často chodím pro doplňky a čaje na detox, který je v tabletové formě. Po poradě mi doporučila Green trio od značky Topnature. Je to produkt, který obsahuje v jediné tabletě tři zelené potraviny, Chlorellu, Spirulinu a zelený ječmen.

Chlorella je známá svými výbornými detoxikačními vlastnostmi. Ve výrobku GREEN TRIO zajišťuje většinový obsah Vitamínu A, který podporuje správné fungování imunitního systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, což je tmavě zelené barvivo, o kterém se často hovoří jako o „zelené krvi“.

Spirulina je druh sladkovodní řasy bohatá na bílkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamin B12 podporuje správnou tvorbu červených krvinek a má vliv na snížení míry únavy a vyčerpání. Chrom je důležitý minerál k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Zelený ječmen je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Z minerálů a vitaminů, které přirozeně obsahuje je ve větším množství zastoupena měď. Dostatečný přísun tohoto prvku nám zajišťuje správné fungování metabolismu, podporuje obranyschopnost organismu a chrání buňky před oxidativním stresem, takže funguje jako antioxidant.

Dříve jsem byla z práce hodně fyzicky vyčerpaná a neobešla jsem se bez třech káv denně, abych nějakým stylem mohla fungovat. Nyní chlorellu užívám více než dva měsíce, piju jednu kávu denně, zvládám být čilá v práci i při každodenních přesčasech a dokážu fungovat ještě doma.

Necítím se ani tak nafouklá, jako předtím, kdy jsem si po jídle připadala jako kdybych byla těhotná a hlavně pokud trpíte na zácpu nebo nepravidelnou stolici, po Chlorelle budete chodit častěji a pravidelně. Což je zdravé pro střeva, Mě vždy trápilo nadýmaní, ale ne plynatost. Nyní o nadýmání ani nevím a nepálí mě ani žáha.

Užívám ji dvakrát denně po třech tabletách před jídlem. V ničem mě neomezuje a jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. A určitě si tento detox zase někdy dám.

Dáváte si detox? Co pro vaše tělo děláte vy?

One Comment

  • Elle about everything

    Taky jsem Green Trio měla a to dokonce dvakrát. Poprvé jsem z něho byla podobně nadšená jako ty, ale potom jsem si ho koupila asi s odstupem roku a to jsem ho už nedokázala ani dobrat. Začalo mi vadit i velké množství tabletek, které člověk musí denně sníst a najednou mi z něho začalo být špatně – průjem a pálení žáhy. Nejprve jsem to sice přikládala něčemu jinému, ale nakonec se to vážně uklidnilo až když jsem Green Trio přestala brát úplně. Bohužel 🙁 A to jsem si ho poprvé vážně pochvalovala!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *