Nezařazené

Mám místo zadku pomeranč!

Vždy jsem si myslela, že se mi strie a celulitida vyhnou obloukem. Jenže s obdobím dovolených a plavkové sezóny jsem se pořádně prohlédla v zrcadlem a zjistila, že mám celulitida taky! Ale já jsem člověk, který je připravený vždy na všechno. A proto jsem ještě ten den sáhla po CelluBlue a tělovém masážním oleji, který jsem našla v koupelnové skříňce, kde je mimochodem ukryté úplně všechno na co si vzpomenete a řekla jsem si, že dám pomerančovému zadku sbohem. A tak se taky stalo.

CelluBlue je malý kalíšek z lékařského silikonu, který umí vyvinou pořádnou sílu a dokáže dát stehnům a hýždím pořádně zabrat. Vypadá podobně jako menstruační kalíšek, z počátku si to samé myslel i sám přítel. A umí udělat lymfatickou masáž, která je v boji s celulitidou velmi potřebná.

Použití kalíšku je jednoduché. Stačí natřít pokožku, tedy zadek a stehna pořádně olejem, zmáčknout kalíšek a přiložit na pokožku. Vzápětí se vytvoří pořádný podtlak, kdy se kalíšek ke kůži přicucne a pak už jen stačí masírovat. Tedy pohybovat ze strany na stranu, doleva, doprava, nahoru a dolů. Několik minut. Kůže se tímto velmi prokrví a občas to i zabolí. Ale na porod to nemá.

Vliv na celulitidu to má obrovský. I když se to z počátku vůbec nezdá. Celulitida postupně mizí až vymizí úplně, chce to ale opravdu každý den pravidelně masírovat. Dá se to spojit i jako předehra před milováním. Jen místo natírání olejem, masírujete masážní pomůckou. A pokud má celulitidu i váš partner. Můžete si to dělat vzájemně.

Než ale začnete šířit kolem sebe paniku, že místo hkrásného zadku máte pomeranč, pojďme si o celulitidě něco málo říct.

Celulitida se bohužel nevyhýbá téměř nikomu. Mohou ji mít jak štíhlé ženy, tak i ty obézní. Vlivem špatné látkové výměny dochází k nadměrnému ukládání tuku pod kůží. Celulitida se vlastně netýká úplně všech, nepostihuje muže. Ženy totiž mají dvakrát více tukových buněk, než muži. Zvětšené tukové buňky tlačí na cévy a ty tak brání spravnému prokrvení, přísunu živin a odvodu toxinů. Nahromaděné tuky se nemají jak odbourávat a tukové buňky jen rostou. To vše se na povrchu kůže projevu malými hrbolky a bouličkami a říká se tomu celulitida.

Protože je potřeba nepřítele důkladně poznat, než s ním začneme bojovat, pojďme si o celulitidě něco říct.
Celulitida se nevhýbá nikomu, můžou ji mít i mladé štíhlé modelky. Vlivem špatné látkové výměny dochází k nadměrnému ukládání tuku pod kůží. Vlastně ne, celulitida se přece jen netýká všech. Nepostihuje muže, protože ženy mají dvakrát více tukových buňek. Zvětšené tukové buňky tlačí na cévy a brání tak správnému prokrvení, přísunu živin a odvodu toxinů. Nahromaděné tuky se nemají jak odbourávat a tukové buňky jen rostou. To vše se na povrchu kůže projevuje hrbolky a bouličkami.

A co vlastně stojí za vznikem celulitidy?

 • geny, dědičnost
 • nedostatečný pohyb, sedavé zaměstnání
 • těhotenství
 • kolísání váhy
 • nedostatečný pitný režim
 • užívání antikoncepce
 • stres
 • špatné stravování
 • kouření

Jak s ní bojovat?

 • zlepšit životosprávu, jíst hodně ovoce a zeleniny
 • pít více vody
 • detoxikovat organismus 
 • pití bylinných čajů s kyselinou křemičitou   
 • mít více pohybu (běh, chůze, plavání)
 • lymfatické masáže 

A co tedy CelluBlue a tělový olej umí?

CelluBlue společně s masážním tělovým olejem vytváří podtlak a pokožku masíruje a prokrvuje. Podtlakem narušené tukové buňky jsou vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Pokožka je okysličená, prokrvená a postupně se zbavuje tukových zásob. 


Jak CelluBlue používat?

Pokožku natřete olejem a zmáčkněte CelluBlue a přiložíte na zadek. Povolíte zmáčknutí, čímž se CelluBlue přisaje. Pak začněte posouvat CelluBlue zespodu nahoru asi tři minuty a z leva do prava asi dvě minuty. 

Dále provádějte kruhové pohyby asi minutu. Aby jste dosáhli ještě větší efektivity, můžete ukončit masáž silným přitisknutím CelluBlue k pokožce a postupně od kůže odtahovat. Tenhle krok docela bolí. Každé ošetřované místo je nutné masírovat aspoň pět minut. Ale v závislosti na vybraném místě a stadiu celulitidy můžete měnit délku každé aplikace. Aplikaci je nutné provádět každodenně, dokud nedosáhnete pozitivních výsledků (ve většině případu je to 15-20 dnů). Ale všechno záleží na stupni rozvoji celulitidy. Některé ženy mohou dosáhnout výsledků už za několik dnů. Po masáži se doporučuje vypít během následující hodiny půl litru vody z důvodu vyplavení toxinů.

Já měla celulitidu opravdu docela dost. Tedy můj partner tvrdí, že by si ji nevšiml, ale já tedy rozhodně ano. CelluBlue jsem používala asi tři týdny a přisává se a s olejem jezdí po kůži jako po másle. Kůže je pak pěkně červená a místy i bolavá. CelluBlue vám klidně doporučím, k odstranění celulitidy opravdu přispívá. Rozhodně se ale neobejdete bez pohybu, zdravé stravy a dostatečného pitného režimu. Je jedno po jakém oleji sáhnete. Já olejíčky střídám, někdy sáhnu po masážním a tělovém nebo pleťovém od Saloos, nebo po zpevňujícím od Nivea nebo nějakým, jaký mám zrovna po ruce. Myslím, že je to úplně jedno.


Další info můžete najít nebo si CelluBlue objednat na www.cellublue.com. Cena je 18,90 EUR, tedy asi 529 Kč. 

Máte celulitidu? Snažíte se jí zbavit?

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *