Nezařazené

Nákupy a novinky pro péči o domácnost | Eurona

Kdo mě sleduje už delší dobu na tomto blogu nebo na Instagramu, tak ví, že miluji úklid a také to, když mi voní domácnost. Doma mám alergika, ekzematika a ještě k tomu tři krásné kočky a o to více se musím starat, abychom doma měli neustále čisto. A také už asi rok a půl používám ekologické výrobky, které jsou nejen šetrné pro mé ruce a nos, ale také pro životné prostředí. Díky Euroně už jsem díky koncentrátům ušetřila pár tisíc za prací prášek, aviváž a další čistící prostředky i kosmetiku. Před pár dny mi přišel balík a tak jsem se rozhodla, že vám ukážu obsah a něco málo o produktech napíšu. Protože už s nimi mám zkušenost. A také díky Euroně jsme se zbavili atopického ekzému.

Začnu tím nejvoňavějším a mým nejoblíbenějším a tím jsou prostorové aromatika Ice wind a Diamond Sky. V interiéru vydrží i tři hodiny. Tohle jsou asi mé nejoblíbenější vůně a mám je po celém bytě. Jedno balení vám vydrží zhruba 4 měsíce.

Dalším voňavým sprejem je Pohlcovač pachů Antitabac, nejsme domácnost kuřáků, ale tyto spreje skvěle pohlcují zápach v kočičí toaletě a nebo po vaření. Tohle balení kupuji po roce.

Druhým pohlcovačem pachů je Neutral. Má opravdu neutrální vůni, nedráždí nos a skvěle pohlcuje zápach. I ten využívám vždy po čištění kočičích toalet.

Už rok mám doma sušičku a když v ní suším potahy na škrabadla nebo naše huňaté polštáře a deky, tak nepříjemně kopou. Stříkám ho i na sedačku. A proto už mám asi třetí nebo čtvrté balení Antistatického spreje do sušičky. Stačí dvakrát stříknout na hadřík a hodit k prádlu. Navíc i voní.

Jestli je něco co považuji za zázrak jsou tyto čistící tablety do toalety. Za 2 hodiny působení mi vyčistili obrovský nános vodního kamene v míse a v nádržce na vodu. A ušetřili mi několik tisíc za novou toaletu.

Miluji záclony a hlavně, když jsou neustále bílé. K tomu používám speciální řadu na záclony. Jsou nejenže voňavě, ale hlavně zářivě bílé a každý mi je chválí.

Na co nedám dopustit tak jsou aviváže, na celou pračku dávám dvě malá víčka jako od PET lahve a prádlo nádherně voní, i po vytáhnutí ze sušičky. Prádlo peru taktéž v pracích prášcích a gelech od Eurony.

Top produkty pro suchou a atopickou pokožku. Happy paw! Balzám na tlapky, který se využít i pro nás majitele mazlíčků. Výborně hydratuje pokožku a hlavně po aplikaci nepálí ani neštípe a Tělové máslo je také výborné. Oba produkty kupujeme neustále a máme jich doma vždy alespoň tři v zásobě. Kupujeme je už asi po desáté.

Na univerzální prostředek Černá hrozen nedám dopustit. Je to nejoblíbenější vůně a hlavně dá se použít úplně na všechno. Myju s ním zrcadla a okna, podlahu, kuchyň i koupelnu. I dokonce kočičí toalety. A hlavně dá se z něj naředit 50 půl litrových láhví, které výjdou na 4 koruny.


Z nákupů to není všechno, měla jsem obrovskou objednávku a rozhodla jsem se, že druhou část vám ukážu zhruba za týden.

Zaujala Vás značka a chtěli byste se o Euroně chtěli něco dozvědět, přidejte se do FB skupiny Pes a kočka na gauči.

Pokud byste chtěli nakoupit v e-shopu Eurona bez 20% marže, zadejte heslo pro HOSTA: 420-1828798322

4 komentáře

  • argentum

    taky miluju když to doma voní po čistotě a je to celkově uklizený a voňavý!
    a tyjo, škoda že mi tohle někdo neporadil pár let zpátky, trpěla jsem na atopický ekzém a to bylo šílený!! naštěstí to v pubertě nějak vymizelo 😀
    ale určitě se po tom podívám!! díky za tip :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *