Kosmetické recenze

Marcipánový zázrak | Bio švestkový olej

Jestli je něco, z čeho jsme si doma za poslední rok doslova sedli na pr*el, tak je to Bio Švestkový olej od Saloos, který máme doma už několik měsíců. Je to letošní novinka a nejvoňavější produkt, jaký Saloos má a to nepřeháním. Měla už jsem od Saloos tolik produktů a nic nevonělo lépe, než právě tento olejíček. Pokud máte rádi vůni marcipánu a olejovou péči na pleť, pak ho musíte mít.

Olej si vás získá při prvním přivonění. Připomíná sladký marcipán a jemně nahořklé mandle. Má výrazně potlačují podráždění pleti, rychle a účinně minimalizuje pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima a vrásky. Pleti navrací zářivý a mladistvý vzhled a posiluje její ochranu před škodlivými volnými radikály. Pleť vyživí, zvláční a zanechá ji sametově hebkou, rozzářenou a bez pocitu mastnoty.

Do nedávna jsem nevěděla, že k tomu, aby kosmetika voněla po mandlích se přidává právě švestkový olej. Je to pro mě velká novinka. A vůni mandlí od malička miluji. Mám to po babičce, ta ji také miluje a vše co je s mandlemi, to si kupuje. Už vím, co letos dostane pod stromeček.

Olej jsem použila asi jen pětkrát, pak mi ho zabavil partner. A než jsem se k němu stihla znovu vrátit a přičichnout, už mi hlásil, že mu můžu koupit znovu ten voňavý zázrak, že mu právě došel. Každopádně vím, že s ním byl velmi spokojený. Měl krásnou voňavou a vyživenou pokožku. A hlavně hydratace pokožky vydržela půl dne. Používal ho jak na obličej, tak i zbytek těla. A hlavně rychle se vstřebával a pokožku nijak neštípal.

Mimochodem, zaznamenaly jste, že Saloos oblékli novinky do nových kabátků. Skleněná lahvička i praktické kapátko zůstávají, navíc je k tomu nový design přelepky. Mě se líbí daleko více než předtím a vám?

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *